ETKİLEYİCİ SÖZLER

yunustsc

Member
1: Önce düstügümde kalkmayi, sonra aleve dokundugumda aciyi, sevmeyi ögrendim, sevilmeyi, herseyi ögrendimde"yalniz seni unutmayi ögrenemedim"
2: Rüzgarin kemanini çaldigi ve damlalarin pencerene vurdugu bir gecede yatagina uzanip hayalini kurdugun ve keske dedigin tüm güzellikler senin olsun.
3: Seni ne kadar sevdigimi ögrenmek istersen, yere düsen her yagmur damlasini tutmaya çalis; tutabildiklerin senin sevgin.. tutamadiklarinsa; benim sana olan sevgimdir.
4: Ne insanlar tanidim yildizlar gibiydiler, hepsi göklerdeydi parliyordu. Ama ben seni, günesi seçtim. Ve bir günes için bin yildizdan vazgeçtim.
5: Hayata niye geldim diye düsünmeye baslamistim. 21´ imden sonra seninle tanisinca anladim dünyaya gelis sebebimi.
6: Günesin buz tuttugu yerde bir alev görürsen, o bil ki yalniz ve yalniz senin için yanan kalbimdir.
7: Dünyada iki gül olsun biri kirmizi biri beyaz, sen beni unutursan kirmizi gül solsun, ben seni unutursam beyaz gül kefenim olsun.
8: Gözlerine gözleriyle göz koyanin, gözlerini gözlerimle oyarim. Gözlerini gözlerden sakin, gözlerin gözlerime lazim.
9: Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüregine, gözlerin zamanla takilirsa uzaklara, hele kulaklarin zamansiz deli gibi çinlarsa, bil ki bir yerlerde özlenmissindir.
10: Yanagina düsen bir kar tanesi eriyip dudaklarina ulastigi zaman, ve bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde, yüzünü rüzgara dön yeter, o benim iste!

ebrar172

Well-known member
ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler,hepsi göklerdeydi parlıyordu..ama ben seni,bir güneşi seçtim.ve bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim...

ne güzel bir söz;ben yazmış olmayı isterdim...

T

Tarihci19

Misafir
aramızda bir sözün lafı mı olur ebrar sen yazmış ol :)

bakın şimdi aklıma şu söz geldi muhtemelen biliyorsunuzdr ama yazayım:

Dün çiçekçinin önünden geçiyordum, bir gül haykırdı, dünyanın en güzeli benim diye, ben de onu aldım ama güzel olduğu

için değil, seni görünce utansın diye..

ebrar172

Well-known member
bilmem..siz demiştiniz herkes anlarsa ne kıymeti kalır diye belkide boynuz kulağı geçmek üzeredir ..ondan sevinmişimdir... :)

T

Tarihci19

Misafir
ebrar172 ' Alıntı:
:(........................................... :) :) :)

(buda benim alfabem )

tabi öyle ama burda anlamaya çalışılacak bir yazı herhangi bir karakter de yok """"bir asık surat 43 nokta ve 3 gülen surat""" bunun manası nedir?