S.A DUALARINIZA MUHTACIM KARDEŞLERİM NE OLUR YETİŞİN S.A

medinem

New member
S.A BU DAR ZAMANIMDA NE OLUR BANADA BİR DUA EDİN ALLAH RIZASI İÇİN GÜNAHSIZ AĞIZDAN OLAN DUALAR GERİ CEVRİLMEZMİŞ YETİŞİN NE OLUR BUNALIMA GİRMEK ÜZEREYİM ALLAHA EMANET OLUN SİZLER BENİM DUALARIMDASINIZ S.A

medinem

New member
s.a allah sizlerden razı olsun inşallah inanın sesimi duyduğunuz için çok sevindim rabbim sizleri dertlerden korusun inşallah sevgiyle allaha emanet olun s.a

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
medinem ' Alıntı:
S.A BU DAR ZAMANIMDA NE OLUR BANADA BİR DUA EDİN ALLAH RIZASI İÇİN GÜNAHSIZ AĞIZDAN OLAN DUALAR GERİ CEVRİLMEZMİŞ YETİŞİN NE OLUR BUNALIMA GİRMEK ÜZEREYİM ALLAHA EMANET OLUN SİZLER BENİM DUALARIMDASINIZ S.A

ve aleykumselam .

O mektepli gençlere dediğim gibi, musîbetzede mahpuslara da tekrar ile derim:

Onu tanıyan ve itaat eden zindanda dahi olsa bahtiyardır. Onu unutan saraylarda da olsa zindandadır, bedbahttır. Hattâ bir bahtiyar mazlum idâm olunurken, bedbaht zâlimlere demiş: "Ben idâm olmuyorum. Belki terhis ile saadete gidiyorum. Fakat, ben de sizi idâm-ı ebedî ile mahkûm gördüğümden, sizden tam intikamımı alıyorum."

medinem

New member
Lemalar ' Alıntı:
ve aleykumselam .

Onu tanıyan ve itaat eden zindanda dahi olsa bahtiyardır. Onu unutan saraylarda da olsa zindandadır, bedbahttır. Hattâ bir bahtiyar mazlum idâm olunurken, bedbaht zâlimlere demiş: "Ben idâm olmuyorum. Belki terhis ile saadete gidiyorum. Fakat, ben de sizi idâm-ı ebedî ile mahkûm gördüğümden, sizden tam intikamımı alıyorum."
s.a allah razı olsun gönlümüz huzurlu çok şükür ama duayada ihtiyacımız var kimin yokki sanece güzel kardeşlerimden sıkıntılarımdan kurtulmak için hayır dua istiyorum sevgiyle kalın s.a

illailayh

Active member
deli_poyraz ' Alıntı:
ey sui ihtiyarıyla fıtrata muhalif eden ve bu yuzden manevi sıkıntılara düşen medinem kardeşim. butun ruhu canımla cenabı haktan sana sabır ve bir an evel o sıkıntılarından kırtulmanı niyaz ediyorum..

sıkıntılar günah işlemekten ve kötü ortamdan çevreden in'ikas eder ruhlara. fasık insanla oturan fasık olur cahille sohbet eden cahil olur sefahatin bulunduğu ortamda sen ibadet etsen dahi hiç bir huzur yoktur. bu ortamlardan kaçın ve oku imani meseleleri risale hadis oku. ve sabret. sıkıntın dünyevi menfaatse buna telaş etmeye gerek yok çünkü rızık değişmez. manevi ise dediğim kişilerden kaçın.

farzlarını tadili erkanla kılmaya çalış nafile namaz kıl. Allah sana selamet versin bunları muhakkak uygula inş
GERCEKTEN COK GÜZEL DEMİŞSİN ABİM ALLAH RAZI OLSUN BENIMDE BITAKIM SIKINTILARIM VARDI BUNDAN KISA SURE ÖNCE VE ABIMIN DEDIGI GIBI YAPTIM BENDE COK IYI GELIYORR KESINLIKLE ONERIORUMM..

T

Tarihci19

Misafir
Lemalar ' Alıntı:
ve aleykumselam .

aynen tasdik ederim.. yahu hazır dua ediyorsunuz bize de edin,, bizde sizlere edelim inşallah..

medinem

New member
deli_poyraz ' Alıntı:
ey sui ihtiyarıyla fıtrata muhalif eden ve bu yuzden manevi sıkıntılara düşen medinem kardeşim. butun ruhu canımla cenabı haktan sana sabır ve bir an evel o sıkıntılarından kırtulmanı niyaz ediyorum..

sıkıntılar günah işlemekten ve kötü ortamdan çevreden in'ikas eder ruhlara. fasık insanla oturan fasık olur cahille sohbet eden cahil olur sefahatin bulunduğu ortamda sen ibadet etsen dahi hiç bir huzur yoktur. bu ortamlardan kaçın ve oku imani meseleleri risale hadis oku. ve sabret. sıkıntın dünyevi menfaatse buna telaş etmeye gerek yok çünkü rızık değişmez. manevi ise dediğim kişilerden kaçın.

farzlarını tadili erkanla kılmaya çalış nafile namaz kıl. Allah sana selamet versin bunları muhakkak uygula inş
s.a allah sizlerden razı olsun inşallah bu dediklerinizi yapıyorum ama dert o kadar başka ki inşallah geçecek ben sabırlı bir insanım birde sizlerden böyle güzel temenniler dualar olunca ilaç gibi oluyor sizler de her zman benim dualarımdasınız s.a

kayýp_gül

Well-known member
dualarımız herkes içindir...
Bilmeyiz hangi kırık gönlün duasıdır yolumuzu aydınlatan,bilmeyiz kimin için ettiğimiz duadır bizi ayakta tutan !!!
dualarda bulusalım
her zaman dualaşalım....
Rabbim gönlünüzde olanı hakkınızda hayırlı ,hakkınızda hayırlı olanı gönlünüze razı eylesin