ABLAM İÇİN ÇEVŞEN OKUR MUSUNUZ??

molla_zehra

Well-known member
21 EYLÜL GÜNÜ ALLAHIN İZNİYLE BİR AKSİLİK OLMAZSA YUMUŞAK DOKU KANSERİ ABLAM 2.AMELİYATINI OLACAK.

DOKTORUN İFADESİYLE KANAMALI GEÇMESİ MÜMKÜN OLAN BU AMELİYATTAN ABLAMIN SAĞ SALİM VE HAYIRLI HABERLER İLE ÇIKMASI İÇİN KALKAN HÜKMÜNDE OLAN ÇEVŞEN İ KEBİRİ OKUMAK NİYETİNDEYİM.

EĞER BU ACİZ KARDEŞİNİZE DE OKUMADA YARDIM EDERSENİZ DUACINIZ OLACAKTIR..

ŞİMDİDEN ALLAH RAZI OLSUN..DUADA UNUTMAYIN.VESSELAM

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Okuruz ya neden okumayalım .. İnşallah ablamızda Allahın izni ile şifa bulunca oda bizler için okuyacak ;)

molla_zehra

Well-known member
HATİMLER,YASİNLER ÇOKTAN BAŞLADI.BUNUN YANI SIRA ÇEVŞENİN KALKANLIĞINA DA İHTİYACIMIZ VARDIR İNŞ.ALLAH RAZI OLA.DUA EDİNİZ.VESSELAM..

katremisal

Active member
özge kardeş bizde hatim çok olur bende bi hatim bağışladım ablama inş. rabbim yardımcı olur eyub misali derman verir bende bi oparasyon geçirmiştim çok basit bişeyken 3 ayıma mal oldu rabbim sağlıkla imtihan etti o sırada tüm dersanelerde zincir çalışmıştı.beni allahu alem cemaatin ruhu olan şahsı manevinin himmeti kurtardı darısı ablama..

adese

Member
Cenab-ı Hak ablanızı Şâfi ismine bir mazhar-ı câmi yapsın inşallah..

Lakin bu cevşen dağıtma işi biraz amatörce olmuş galiba.. Biraz düzenli yaparsan daha hoş olacak.. Büyük Cevşen okunuyor heralde.. O halde bunu tasnifle.. Zaten bölümlendirilmiş durumda.. Numaralandır.. İsteyenler alsınlar.. Şimdi sen alınmayan bölümlerin isimlerini tekrar yaz. Bitirelim inşallah..

Yazıların hepsini okuma fırsatım yok. Fakat göz gezdirdim. Mesela HulasatulHulasa alınmamış galiba. Onu da ben okuyayım. Okunmayanları yaz tekrar, dediğim gibi.

Allah (C.C.) şifa versin, tekraren.