Allah rızası icin dua...

þualar

Active member
Kardesler bi sıkıntım var:( benim icin cok önemli, bunun izale olması icin dua edermisiniz... Rabbimin rızası icin ne olursunuz...Hakim isminin tecellisine mazhar olmayı ve doğru kararı kalbime ilham etmesi icin dua ederseniz sevinirim.SLM VE DUA İLE...

GuLSerbeti

Well-known member
Kardesler bi sıkıntım var:( benim icin cok önemli, bunun izale olması icin dua edermisiniz... Rabbimin rızası icin ne olursunuz...Hakim isminin tecellisine mazhar olmayı ve doğru kararı kalbime ilham etmesi icin dua ederseniz sevinirim.SLM VE DUA İLE...

:(

Rabbim dunyada ve Ahirette hayir versin.. dualardasin ins. kardesim..

medresei_nur

Active member
Ya Rabbim resül-ü ekrem a.s.m cebrail Aleyhisselam'ın, Mikail Aleyhisselam'ın, İsrafil Aleyhisselam'ın, Azrail Aleyhisselam'ın ve diğer meleklerinin yüzleri suyu hürmetine,gelmiş geçmiş geçmiş bütün nebilerin peygamberlerin yüzü suyu hürmetine bizleri dininde sabit kıl.Bizleri istikametten ayırma ,ayırmaki bizler hem bu dunyada hem ahirette saadete erelim.Ya rabbiim seni baharda açan çiçeklerin sayısı adedince seni taktis ederiz.Sen bütün noksanlıklardan berisin.Bu baharda bizleri gaflet uykusundan uyandır gözlerimize iman gözlüğü takmamızı nasip eyle Amin.Amin.Amin.
Bu dünyada ki herşeye iman nazarıyla bakmayı bize nasip eyle.
Ya rabbim sıkıntılarımız izale eyle .
Ya rabbim kalbimize inşirah ver.
Ya rabbim bizlere muvaffakiyet nasip eyle.
Ya rabbim bizlere ailemizle,yakınlarımızla mutlu saadetli hayatlar ihsan eyle.
Ya rabbim bildiğimiz ve bilmediğimiz bütün kötülüklerden bizi muhafaza et.
Ya rabbim bütün işlerimizin amellerimizin fiillerimizin ahiretimize vesile olmasını nasip et
Ya rabbim islam alemi üzerindeki belaları def eyle
Amin.Amin.Amin bi hurmeti seyyidil murselin

papatyam

Member
Allah senin ve tüm kardeşlerimizin içindende benim tüm hayırlı dualarımızı kabul etsin medresei_nur kardeşimizin duası çok güzel...
İnşallah Allah bu duanın içinde bizleri de kabul eder...