çoklu msn

Merih

Well-known member
http://www.mastaline.com/download/msntools/WLMUniversalPatcherPlusPlus101.exe

bu programı indir kurarken msnini kapat

wlmunipatch0.9.5.JPG

bu ekran gelince çoklu girişe izin var de diğerleri olmasın seç uygula de

Lebbeyk

Well-known member
...kafam almıyor yaw :D tamam ozaman ben iki lebbeyk im :D

iki dilim war zaten :D :D :D kafası alanlar öğrensin bananeee:D

..hımm eğer gerekiyorsa öğren tabi..fezapilotum haklı... bence yenge hanım birebir sana anlatarak öğretse iyi olur ama tabi önden bi göz gezdirebilirsin netten...günlük konuşma kalıpları war..weya kelime dağarcığını zenginleştirebilirsin..ama işte zemini iyi kurmak lazım ecnebicenin.. :D

þualar

Active member
...kafam almıyor yaw :D tamam ozaman ben iki lebbeyk im :D

iki dilim war zaten :D :D :D kafası alanlar öğrensin bananeee:D

..hımm eğer gerekiyorsa öğren tabi..fezapilotum haklı... bence yenge hanım birebir sana anlatarak öğretse iyi olur ama tabi önden bi göz gezdirebilirsin netten...günlük konuşma kalıpları war..weya kelime dağarcığını zenginleştirebilirsin..ama işte zemini iyi kurmak lazım ecnebicenin.. :D
İngilizce ve arapcayı öğrenmek en büyük hayalim,inş hizmette lazım olur bir gün...Acaba bunu oğreten siteler var mı? Yengem gelene kadar alt zemini oluşturalım bari:)

Merih

Well-known member
Arkadaşlar yamayı yüklerken msninin komple kapatınız zor bişi yok indirdiğiniz programı açın Coklu Giris karsına izin vari seçiniz diğer alttaki seçeneklerden de olmasını aktif ediniz onay kutucuğından ardından uygula diyiniz bi hata vericek size ona aldırmayın ardından masaüstünde msn iconuna 2 defa tıklayın kontrol edin bu kadar

FaKiR

Meþveret Bþk.
İngilizce ve arapcayı öğrenmek en büyük hayalim,inş hizmette lazım olur bir gün...Acaba bunu oğreten siteler var mı? Yengem gelene kadar alt zemini oluşturalım bari:)

lazim olur tabi,zaten risaleleri en iyi cevirenler ECNEBICEYI sonradan ogrenenler:), kolay gelsin,yardimci oluruz gercekten hevesliysen:)

"""...kafam almıyor yaw :D tamam ozaman ben iki lebbeyk im :D """
2 lebbeyk sin tabi,hic turkce bilmiyenlerin yaninda git bak ikinci lebbeyk nasilda ortaya cikiyor:)

Lebbeyk

Well-known member
...ewet bende arapçayı öğrenmeyi çok istiyorum..bi dönem başladım ama yarıda bırakmak zorunda kaldım..inşallah şöyle daha fesih tane tane anlatan bir öğreten bulursam yine gidicem..bir derste 3-4 ünite birden görünce hocanın hızına yetişemedim :D ama zaten ağır birde öyle F16 uçuşu gibi anlatılınca insan kawrayamıyorum..

arapça için günlük cümle kalıplarının olduğu kitaplar war..ondan edin bende war, istifade ediyorum...linki bulunca yazarım sanada..

ingilizce öğreten site warsa fezapilotum halletsin sana link wersin :D

bak bu arada şunada göz atmanı tawsiye ederim..Aydın' dan arkadaşım burdan biraz çalıştırmıştı osmanlıcayı...dersleri hafiflediğinde dewam edicez inşallah..

http://www.islamharfleri.com/kurs/index.html

þualar

Active member
lazim olur tabi,zaten risaleleri en iyi cevirenler ECNEBICEYI sonradan ogrenenler:), kolay gelsin,yardimci oluruz gercekten hevesliysen:)

"""...kafam almıyor yaw :D tamam ozaman ben iki lebbeyk im :D """
2 lebbeyk sin tabi,hic turkce bilmiyenlerin yaninda git bak ikinci lebbeyk nasilda ortaya cikiyor:)
Hevesliyim hemde cok yardımcı olursan sevinirim.

...ewet bende arapçayı öğrenmeyi çok istiyorum..bi dönem başladım ama yarıda bırakmak zorunda kaldım..inşallah şöyle daha fesih tane tane anlatan bir öğreten bulursam yine gidicem..bir derste 3-4 ünite birden görünce hocanın hızına yetişemedim :D ama zaten ağır birde öyle F16 uçuşu gibi anlatılınca insan kawrayamıyorum..

arapça için günlük cümle kalıplarının olduğu kitaplar war..ondan edin bende war, istifade ediyorum...linki bulunca yazarım sanada..

ingilizce öğreten site warsa fezapilotum halletsin sana link wersin :D

bak bu arada şunada göz atmanı tawsiye ederim..Aydın' dan arkadaşım burdan biraz çalıştırmıştı osmanlıcayı...dersleri hafiflediğinde dewam edicez inşallah..

http://www.islamharfleri.com/kurs/index.html
Allah razı olsun bu adrese bakıcam dediğiniz kitaptan yani günlük arapca pratikleri diye bi kitap almış abim sağolsun.İnş öğrenirim dua edin.