rezilliğin son perdesi..

ebrar172

Well-known member
aysun kayacı rezilliğin son perdesi...artık hakikaten kantarın topuzu kaçtı...
bu kadar hakaret bu kadar arsızca utanmazca ve bu kadar rahatca yapılabiliyorsa yeter demenin vakti geldi..
ntv denen ulusal kanalda hemde canlı yayında ak partiye oy veren insanlara yapılan hakaretler hangi hakla ve hangi akılla yapılıyor...
bu hayasız bu edepsiz mahlukat utanmadan en son noktayada varıyor ve diyorki o insanların oyuyla benim oyum nasıl bir tutulur onların oyu birse benimki altmış oy sayılmalı...tanınma sebebi reklam filmlerindeki şeker kontrolu olan vede bu güne kadar ancak ünlü aşıklarıyla adından zor bela söz ettirebilen bu utanmaz şahıs kendi sanki saraylardan gelmiş insanları bu şekilde rahat ve arsızca aşağılıyor..beynimden vurulmuşa döndüm..
dünden beri kendi kendimi yedim...rica ediyorum herkes rtük e telefon etsin ve programı şikayet etsin..bu utanmaz kadına bir ceza verilmezse ben delirebilirim..hatta bilgisayardan anlayan arkadaşlara rica ediyorum kesin bu kendini bilmez hayasızın bir sitesi falan vardır elinden gelen çökertebiliyorsa yapsın ben yapamıyorum ne yazıkki..bu gibi pis kokuşmuş şahıslara değer katan kim halk şimdi ne oldu halka ne diyor kadın ayak takımı...,işte bir popüler toplum canavarı daha ...rtük e telefonlar yağsın unutmayın sakın...

Tarihci

Marmara Tarih
vayy vay vayy,, app tall sarışın kendini ne sanıyor.. sen nesinki senin oyun ne olsun.. sen ne katmışsınki bu ülkeye senin oyun bi başkasınınkinden farklı olsun.. akp ye oy veren proflar var, senin oyun 60 olcaksa onlarınki 60000 olur.. senin kafan neye ne kadar çalışıyor,, ne okudun sen ne biliyorsun, sen kaç kitap bitirdin bu gune kadar.. reklamlarda onu bunu öpüp vucudunu pazarlamaktan başka ne biliyor ne yapabiliyorsun.. senin gaflarının kırdığın potların haddi hesabı yok.. şerefli insanlar seninle aynı havayı teneffüs ediyor diye senin sevinmen lazım bunu bi lutuf görmen lazım.. yazıkki senle aynı dünyada aynı havayı soluyoruz... ama ne yapalım Allah böyle takdir buyurmuş..

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Kardeşler bari sizler yapmayın;

Bizler Rahmet peygamberinin (a.s.v) ümmetiyiz. O ki her sıkıntıya sabırla karsılık vermedi mi ?Biz hangi hakla bu sekilde davranabiliriz ki ? Eleştirin demiyoruz eleştirin sorgulayın ama bunu yaparken konumunuzdan ve durusunuzdan taviz vermeyiniz. Ehli imana yakısır bir uslub içinde mukabele ediniz . Sair kısımlarda da bazı kardeşlerimizin sabrının taşdığını görüyoruz ama sabrınız taşmasın .. Yumuşak huylu akıllı davranmanız ümidiyle..

ebrar172

Well-known member
evet TaLHa haklısınız..bu gibi futursuzlara cevap dahi vermek bir lutuftur...ama o ilk seyrettiğim an hakikaten deliye döndmüştüm ve çok sinirliydim.. o kişiyi kale almanın bile saçma olduğunu yeni yeni fark ediyorum..fakat beni en çok kızdıran kapatma davası açılınca mşlh herkese bir cesaret geldi..konuşan konuşana..:(