bugün benim doğum günüm

T

Tarihci19

Misafir
Allah hayırlı ömürler versin Allah pişmanlık duyacağımız bir hayat vermesin, Allah hayırlı işler yapacağımız ömürler versin.. Bir yaş daha demek ölüme bir kulaç daha yaklaşmak demek bunun bilincinde olmayı Allah nasib etsin...

icem

Member
allah razı olsun çok güzel söylemişsin kardeş.Rabbim cümlemize hayırlı yaşlar ve hayırlı ölümler versin.

hisar

Member
Tarihci ' Alıntı:
Allah hayırlı ömürler versin Allah pişmanlık duyacağımız bir hayat vermesin, Allah hayırlı işler yapacağımız ömürler versin.. Bir yaş daha demek ölüme bir kulaç daha yaklaşmak demek bunun bilincinde olmayı Allah nasib etsin...

amin inş..icem doğum günün;yeni yaşın ve bundan sonraki yılların hayırlara vesile olur inşaallah...

c1ci

Member
bugün benim doğum günüm

Allah hayırlı,sağlıklı,huzurlu,mutlu nice yıllar nasip etsin..

umarım sana "iyi ki doğmuşum" dedirtecek ve  "iyi ki varsın" deyip,hissettirecek sevdiklerin/sevenlerin vardır..

T

Tarihci19

Misafir
husranınki avatar resm, bendeki benim resmim, ama asıl sen üzülme Allah ın bize verdiğinden utanmayız.. Allah bizi ne surette yaratmışsa amenna,, kul bizi beğenmese de muhim değil.. baltayı kalbime vurdun derken latife ettim ;) hakkım varsa elbette helaldir..

...

_________________________________________________hisar abim Allah razı olsun Allah hepimizi nazardan muhafaza etsin..

icem

Member
allah razı olsun c1ci kardeş.çok şükürler olsun ki çok sevenim var ve bu beni çok mutlu ediyor.

_________________________________________________ Rabbimin esmasının en güzel örnekleri insandadır.Dış görünüş kimseyi yanıltmasın!Her insan da gizli cevherler vardır.cevherler gizli yerlerde saklıdır.Bunları keşfedebiliyorsak ne mutlu bize.

hisar

Member
...

_________________________________________________hisar abim Allah razı olsun Allah hepimizi nazardan muhafaza etsin..
[/quote]

TaraHci abi Allah cümlemizden razı olur inşaallah..amin.