veda gidiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nevzatt

Well-known member
herkes hakkını helal etsin.risale-i nura sımsıkı sarılıp bırakmayın inşallah.benden yana helal olsun duanızı eksik etmeyin.MuSa-Nevzatt niclerini kullandım.eğer bihatam olduysa helal edin.ELVEDAA saidnurum :(

tuncerr

Active member
Nevzat kardeş seninle tanışmak nasip olmadı ama gönüllerimiz hep beraberdi. Yolumuz aynı yoldu seninle. veda yazını okudum ve çok üzüldüm. deli poyraz'ın dediği gibi bu bir bayrak taşıma mücadelesidir İnş. Sana bedel nice nevzatlar taşıyacak o bayrağı. Yolun
açık olsun. Hakkım helali hoş olsun .

Sergerdan

Well-known member
Nevzat kardeş güle güle git.Hakkımı helal ettim,için rahat olsun.Gönlüm ne yazık bugün firaklarla aglıyordu bir ayrılık da sen de geldi.Gaflet üstümüzde olmadıgı müddet madden ayrılık yoktur.İnşaallah dergah-ı ilahide ellerimizi açtıgımızda dahi bereaberiz talebeler olarak...

unebellehistoiredove02jps5.gif

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Nevzatt ' Alıntı:
herkes hakkını helal etsin.risale-i nura sımsıkı sarılıp bırakmayın inşallah.benden yana helal olsun duanızı eksik etmeyin.MuSa-Nevzatt niclerini kullandım.eğer bihatam olduysa helal edin.ELVEDAA saidnurum :(

Evet bi hatan oldu . Bu mesajı yazmak buyuk bir hata. Eğer kıyamet kopmadıysa veda zamanı gelmemiş demekdir. Madem sen helallik istiyorsun öle ise bile ben helal etmiyorum sen veda ettiğin sürece...

Eyvàh!

Well-known member
Nevzatt ' Alıntı:

Gidiyorsun can kankim bir hoscakalla basbasa birakip beni ...

yuregim su an kiriklar halinde , kivrimlar halinde hayata deger bir yasam ,sevmeye deger bir ask, dostluga deger bir arkadasliktan asla vazgecme ...

ne eksik ne fazlasini arama ve seni uzenle asla ugrasma !!!

yanlizlik seni duslerken guzel ve tutarken gozlerindeki yaslari icindeki cocugu gorebilmektir bedel....

gozlerimde ozleminin buruk tebessumu…Ve ellerimde sensizligin resmi can kankim sevgiyle kal (nokta degil hasret koyuyorum buraya​

hknco

Well-known member
Bence Nevzatt abi gidemez siz hiç korkmayın ... Ben memlekete gidip geleyim de onu da foruma getiririm merak etmeyin ... bir 20 gün yokum ;D bir 20 gün içinde dönmez ise :D saçından sürüye sürüye zoraki olarak getiririm ben :p abimi bırakırmıyım hiç :) yaw abim şunu demek istedi galiba bundan sonra az geleceğim ... yoksa hiç gelmeyecek bizi terkedecek değil ... sıkı ise terketsin bakalım ... hemen polisi ararım :p hemm bu arada abilere sormadan öyle kafasına göre gidiyorum felan da ne oluyor cinayet çıkar ... heyttttttttttttttt

Garib

Well-known member
EFL_20070420_411332_1177066291_pqzh.jpg

yok ya gitte göreim ben gecici gittim anah bi geldim gittim diyon oldu gözlerim doldu gitmiyon işte ben izin vermiyom
cZC_20041022_1_1098447507_hdq3.jpg

ama seni genede seviyom hakkım yok ama varsa helal olsun Allah iki dünya saadeti versin

Nevzatt

Well-known member
ben amacımı ve yolumu çizdim Lemalar biliyorsunuz bizzatta söledim size :(:( helal edinde hiç bi bağım kalmasın.kimsede üzülmesin hepinizi çok seviyorum.can dostalarım benim :(_________________________________________________not: husrev dilersen husrandan tlf nomu al inş.

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Nevzatt ' Alıntı:
ben amacımı ve yolumu çizdim Lemalar biliyorsunuz bizzatta söledim size :(:( helal edinde hiç bi bağım kalmasın.kimsede üzülmesin hepinizi çok seviyorum.can dostalarım benim :(_________________________________________________not: husrev dilersen husrandan tlf nomu al inş.

Allah yolunuzu ve bahtınızı acık etsin... Hakımın oduğunu sanmıyorum varsada helal ettim...

T

Tarihci19

Misafir
...

Değerli Kardeşim, 2 yıldan fazladır gerek serverde gerek forumda birlikteyiz,, gidişinin sebebini bildiğim için

gitme demiyeceğim,, arada sırada uğrarsan bizleri sevindirmiş olursun,, eminimki senin hakkın benim üstümde daha çoktur

benden yana helaldir inşallah sende edersin.. Yolun ve bahtın açık olsun,, Allah ayağına taş getirmesin,, Allah sırat i müs-

takimden bir an bile olsa ayırmasın.. Allah gözünden yaş akıtmasın,, Seni de sevdiği kullardan eylesin,,hakkında her şeyin

en hayırlılarını versin...

...

KaLeM

Active member
Allah yolunu açık etsin ablacım, üzdün beni, hemde çook
Hakkında hayırlısı olsun, dua et böceğine :(

Nevzatt

Well-known member
amin amin. ben minik böceğimi daha güçlüsanırdım ağlamak yok inş. her zaman heber alacaksın benden inş. :) evet T arihci hakkını helal etmene sevindim. gelemem ama Rabbim sizleri ziyaret etme olanağı versin inş. amin amin :)

molla_zehra

Well-known member
"İNSAN İNSANIN SEVİNCİDİR"DER J.LUİS BORGES..

GİDİYORUM DEYİŞİNİZDEN BERİ YAZILANLARI OKUDUM DA SİZİN KARDEŞLERE NE DENLİ SEVİNÇ YAŞATTIĞINIZI FARKETTİM BURADA BULUNDUĞUNUZ ZAMAN İÇERİSİNDE.LAKİN GİDİYORSUNUZ SEBEP BİLMİYORUM VE DAHİ SİZİ PEK TANIMIYORUM-YALNIZCA TANIŞIKLIĞIM PAYLAŞTIKLARINIZ KADAR- İNANIYORUM Kİ SEVİNÇLER HEP BAKİ OLACAK ÇÜNKÜ YÜREKLER BİR :)

SELAMETLE GİDİN VE İNŞ. DÖNÜŞÜNÜZÜ DE GÖRMEYİ NASİP EDER MEVLAM. FİEMANİLLAH

Nevzatt

Well-known member
estf . Allah razı olsun herşey tadınca kalmalı birazda dimi. ben gibi çok insan görecektir bu forum inş.

musado abi senmisin sensen niye gidiyorsun yoksa ben geldiğim içinmi gidiyorsun :) abi halkalardan birisini kopartma ehli dalalet istifade etmesin gidersen hayatımın rotası değişmez ama üzülürüm haberin olsun

Nevzatt

Well-known member
he beniim est abe sen varsın diye gidermiyim hoşgeldin inş. ;D gitmek var kardeşim kalmam imkansız :(

Garib

Well-known member
fay nevzat ağabey geri dönmüş alkışlar ağabeyime şimdi bende geldim tam süper oldu ;D :angel: :angel:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...