ben kizarsam boyle oluyorum ya siz ?

Eyvàh!

Well-known member
kinmi ??? yapmayin dicle abi yapmayin kinden uzak durun :mad: hayatimda 1 kisiye kin duydum halada devam ediyo ;D ama siz yinede uzak durun :angel:

katremisal

Active member
mazlumi73 ' Alıntı:
buda kızmamı ya ben vurdummu oturtuyorum direk
yapma abim bizde topuz yok nur var kaba kuvvet size yakışmaz üstadım talebelerine bir kağıdı bile büzüştürüp atmaya izin vermemiş ki bu his inkişaf etmesin...haddim olmayarak cvp verdim

mazlumi73

Member
mübarek katremisal espiri yapıyoruz. espiriden de anlamıyorsun.biz kızdığımızda üç hak tanıyoruz. üçüncüsünde kafasına sıkıyoruz. kızmaya ??????

mazlumi73

Member
heval, bilisen mübarek espirik yapiğ. ama galiba biraz abarttım değilmi bizim burda meşhur biri var bu koularda her halde meselelerini dinleye dinleye ona benzedim.???

mazlumi73

Member
ji bona zalima biji cehennem....maşallah

valla hiç sormaya guriye hamit adında acayip şekilde abartılı konuşan, meşhur olmuş bi zat var meselelerini dinlesen gülmekten ölürsün...
tabi kürtçe .selam

T

Tarihci19

Misafir
ji bona zalima biji cehennem :) maşallah maşallah

bu benim sinirli halim ;)
A2_sssss.jpg

bende bikaç tane laqırdı var yahu gülmekten yarılıyorsun izlerken :)

FaKiR

Meþveret Bþk.
desenize kurtlar vadisi tam kadro burdaymis :angel: ,birisi vurdumu oturtuyo,digeri silah cikartiyor, masallah masallah.
bu arada sifreli konusmasaniz nasil olur acep: :-\ :-\ji bona zalima biji cehenn em ?????

molla_zehra

Well-known member
BEN MASUMUM VALLAH ;D BUNLAR MAFYA KİMİNLER :p BEN MELEK GİBİYİM MELEK :angel:

BU ARADA Jİ BONA ZALİMA BİJİ CEHENNEM:ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM MANASINDA FEZAPİLOTU..VESSELAM

FaKiR

Meþveret Bþk.
Nurlar Vadisinde silahin isi ne Tarihci Alemdar..._________________________________________________ceviri icin tskler ozge

T

Tarihci19

Misafir
aaaaaaa işi olmazmı :) o siz bilmiyorsusunuz benim silahım nur saçıyor gül atıyor :p

molla_zehra

Well-known member
NİYETLER AMELLERE GÖREDİR MAZLUMİ73 :p

ENE MELEKETUN TAYYİBETUN ;D EST.KÖTÜ NİYETLİSİNİZ DEMEK İSTEMEDİM.AFVEN..

BİR VADİMİZ EKSİKTİ FEZAPİLOTU :D TARİHCİ ABİ SENDEN DE TAM ALEMDAR OLUR ;) DURUŞTAN BELLİ PEH PEH ;D