İslamiyetin Gerçek Olduğuna Dair Kanıtlar

cuneyd_kul

Yeni Üye
Euzi billahi mine-ş şeytani`r- racim.Bismillahirrahmanirrahim.
Selamün Aleyküm Müslüman kardeşlerim.
Ben baktım bu siteye çok iyi kanıtlar var.Buyrun bir bakın.
ahmet_ ten Alıntı
İslamiyette bildiğiniz gibi Esma-ül Hüsna (Cenabı Hakkın`ın 99 ismi) vardır.
Ve sol elimizde arapça 81 sağ elimizde ise 18 rakamları yazmaktadır.Toplamda 99 sayısı elde edilmektedir.
Dinimizin son din olduğunu gerçek olduğunu kanıtlayan bir delildir bu.Cenabı Hakk`a sonsuz sayıda şükürler olsun.
Bu sitede resimli olarak gösteriliyor.Buyrun bir bakın.Teşekkür Ederim
http://islamiyet_gercektir.sitemynet.com

Vesselamün alel mürseliyn velhamdü lillahi Rabbil âlemin.(Fatiha süresini Okuyun)
Bismillahirrahmanirrahim.Elhamdü lillâhi rabbil'âlemin. Errahmânirra-hîm. Mâliki yevmiddin.
İyyâke na'budü ve iyyâke neste'în, İhdinessırâtal müstakîm. Sırâtellezine en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.Amin.
-Yüce Allahtan Hayırlı Günler Dilerim Sizlere.

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
cuneyd_kul ' Alıntı:
Euzi billahi mine-ş şeytani`r- racim.Bismillahirrahmanirrahim.
Selamün Aleyküm Müslüman kardeşlerim.
Ben baktım bu siteye çok iyi kanıtlar var.Buyrun bir bakın.
ahmet_ ten Alıntı
İslamiyette bildiğiniz gibi Esma-ül Hüsna (Cenabı Hakkın`ın 99 ismi) vardır.
Ve sol elimizde arapça 81 sağ elimizde ise 18 rakamları yazmaktadır.Toplamda 99 sayısı elde edilmektedir.
Dinimizin son din olduğunu gerçek olduğunu kanıtlayan bir delildir bu.Cenabı Hakk`a sonsuz sayıda şükürler olsun.
Bu sitede resimli olarak gösteriliyor.Buyrun bir bakın.Teşekkür Ederim
http://islamiyet_gercektir.sitemynet.com

Vesselamün alel mürseliyn velhamdü lillahi Rabbil âlemin.(Fatiha süresini Okuyun)
Bismillahirrahmanirrahim.Elhamdü lillâhi rabbil'âlemin. Errahmânirra-hîm. Mâliki yevmiddin.
İyyâke na'budü ve iyyâke neste'în, İhdinessırâtal müstakîm. Sırâtellezine en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.Amin.
-Yüce Allahtan Hayırlı Günler Dilerim Sizlere.

ve aleykumselam

Bu tarz matematiksel hesablarla kanıt veya delil olusturulmaya calısılmamalı. Eğer öle olsaydı Resulu zişan a.s.v. efendimizin elbette bizlere sayılarla islamı tebliğ ederdi. Ama bakıyoruz ki O nun (a.s.v) tebliğ metodunda hic sayılar ve rakamlar gecememiş. Bir Ebu Cehile gidip bak su sayılarla su sayıları topla ve Allah tan baska ilah olmadığını kabul et dememiş ki dese o zaman hakikat binler renge girerdi. Bu nedenle bu tarz delil ve ispat yoluna gitmek yerine hakiki tebliğ metodlarını incelemek ve onları paylasmak bilgilendirme acısından en doğrusu olur...Yinede bu benim düşüncem sizi eleştirmek değil sadece düşüncemi beyan ettim...

Bu arada sitemize hos geldiniz.

Not: Site paylaşımlarınızı yukarıdaki butonlardan link ekle butonunu kullnarak patlaşımda bulunabilirsiniz...

T

Tarihci19

Misafir
aleykümselam hoşgelmişsiniz,, emeğiniz için teşekkürler,, körler dunyada iki şeyi görebilir biri azraildir diğeride Hakikat...