AYNI ANDA 5 RESİM YOLLAMAK

Sergerdan

Well-known member
alıntıdır...

Sitenin adresi : http://www.imagevenue.com

Bu sitenin diğerlerinden farkı aynı anda 5 resim birden upload edebilmemizdir.

Yukarıda link tıkladığımızda karşımıza aşağıda resimde vermiş olduğumuz sayfa gelecektir.

ak462093cf7ay8.jpg

Burada gördüğünüz gibi bes tane resim ekleyecegimiz yer mevcut. Burada "Gözat" butonuna basarak tek tek upload etmek istediğimiz resimleri bilgisayarımızdan secerek buraya ekliyoruz. Daha sonra "Send File(s)" yazan yere tıklayarak resimlerin upload edilmesini saglıyoruz. Bu işlemin süresi yolladığınız resimlerin boyutuna göre değişir. Resimler upload edildikten sonra karsımıza asagıdaki ekran cıkacaktır.

zgj62168zv8kf1.jpg

Bu sayfada karşımıza toplu halde linkler çıkmaktadır bunlardan ilk kutu içerisindeki yani başında "Hotlink clickable thumbnails on a forum" yazan yerdeki linkleri toplu halde copy paste yaparak resimlerimizin forumda thumbnail özelliği ile gözükmesini sağlayabiliriz.

NOT : Thumbnail özelliğini kullanırken yazacagınız url'ler arasında bosluk olmamasına dikkat edin (enter'a basmayın) yoksa resimler alt alta gözükür...

hasret

Well-known member
hıım, bende diyorum segerdan abi bu kadar resmi göndermeye nasıl üşenmiyor,meğer aynı anda beş resim yolluyomuşta o yüzden::)

Sergerdan

Well-known member
Şualar ' Alıntı:
hıım, bende diyorum segerdan abi bu kadar resmi göndermeye nasıl üşenmiyor,meğer aynı anda beş resim yolluyomuşta o yüzden::)
Burda beş resim yollarken resimler yanyana ve küçük olarak çıkar,bende sizin gibi zannetmiştim ;)

Sergerdan

Well-known member
İstigna kardeş bu zekiyim,zekisin laflarına üzülüyorum ben yav.İnsan Allah ın kuludur ve eger ona sadık kalıyorsa en degerli şeylerden biridir bu alemde.Diger vasıflar güçlülük,zekilik,güzellik ...nefsim kendinden biliyorsa hikaye.Yok sadece ayine olmak ise murad,ayna olamdıgım bir vasıftan dolayı niye üzüleyim.Ayna olmak beni niye bu kadar ilgilendirsin,ilgilendiriyorsa herhangi birşey acaba ben özel olmak için istiyor olabilir miyim?Onun için ehl-i dünyanın herhangi bir kemalattaki aldanışı gibi olmayız biz.Onları andırır şeyler söylemeyiz deemi?En akılsız benim, yoksa sahiplenen,o dahi belki Allah tandır.

Neyse üzerine aldıysan aziz talebe,yönetici hocan olarak ilk fırçamı da atmiş olim ;) :p

Resim yollama şöyle oluyor;o sayfayı tıkla,sonra alt alta çıkan GÖZATLARIN hepsine resim seç,aç.Sonra SELECT yazan yerede rasgele birşey tıkla.

En son SEND FİLES tıkla,3-4 tane büyük büyük paragraf gibi yazılar çıkar onlardan İLK KUTUDAKİNİ (YANINDA Hotlin k clicka ble thumbn ails on a forum YAZAN) komple kopyala yapıştır yap.

Yani ayrıca mesaj yerindeki sarı kutuyu tıklamana gerek yok.Sadece o uzun paragrafı alıp,mesaj yerine koyacan.

Evet ilk beş resmi merakla bekliyorum aziz talebe
:angel:

istiðna

Active member
latife etmiştim. :(abi sadece forumun kotu havasını dagıtmak istemiştim vallahi :'(.En akılsız benim, yoksa.bi daha bunu yazmam. :-X