Bu Son Mesajım :(

ErtgrL

Member
[youtube=425,350]UjXi6X-moxE[/youtube]

Abiler Ablalar kardeşler...Evde neti kestırıyorum.Kafeye takılmayıda sevmem o yuzden dolayı giremıcem artık buraya..Bu son mesaım.O yuzden üstteki videoyu koydum gülesiniz diye :) Neyse Hakkınızı helal edın ayrıca sınavlarımda başlıyor dua edın bu kardeşinize gerçekten çok ihtiyacım var :) Çoooook üzülecem ama elden bir şey gelmez :( sizi seven kardeşiniz Ertuğrul... Hadi Allah'a emanet olun. Hoşçakalın..

Eyvàh!

Well-known member
sizde emanetsiniz yaradana :angel:

uzulmeyin dersleri her seyden daha onemli tutun

ayrica paylasiminiz icinde tsk guzeldi ahmet koptu gulmekten ;D

ß@R@N

Member
ErtgrL ' Alıntı:
Abiler Ablalar kardeşler...Evde neti kestırıyorum.Kafeye takılmayıda sevmem o yuzden dolayı giremıcem artık buraya..Bu son mesaım.O yuzden üstteki videoyu koydum gülesiniz diye :) Neyse Hakkınızı helal edın ayrıca sınavlarımda başlıyor dua edın bu kardeşinize gerçekten çok ihtiyacım var :) Çoooook üzülecem ama elden bir şey gelmez :( sizi seven kardeşiniz Ertuğrul... Hadi Allah'a emanet olun. Hoşçakalın..

Selam ve Dua ile Allaha Emanet ol ...

Sergerdan

Well-known member
Ertugrul kardeş Allah kolaylık versin.arasıra ugrarsın canım elin de boş gelme :) bak hemşerim (aslen Gümüşhane,torulluyum) sınavlardan sonra coş tamammı.nurları bi güzel oku sözün var yanlış hatırlamıyorsam hemşerim demem döferim :laugh:

ehl-i islam Gümüşhane nin dindarı da böyle oluyomuş desin ;D

saglıcakla kal kendine iyi bak demiyorum

yasaktı galiba :angel: