Forum stili ile alakalı

metanet

Yeni Üye
Oncelikler Selamun Aleykum,

Daha yeni farkettim ki forum acılmıs. Ben acizane bir tavsiyede bulunmak istiyorum...

Forum sitili olarak kullanıcı isimleri bilgileri vs sol tarafta olsa bence konuların takipleri daha guzel olur. Cunku vbulletinde mesela klasik forum gorunumu boyle ve cogu forum kullanıcısı bu sekilde kullanmaya alsıkın.

Gercekten ben konuları actıgımda cevapların nerelere yazıldıgını anlayamadım yani cevap takibinde zorlandım.

Eger muhterem site yoneticisi abilerimiz uygun gorurlerse bir anket duzenlesinler ve buna gore yine eger boyle bir opsiyonumuz varsa duzenlemeyi gerceklestirsinler.

Allah'a emanet olun.

pm gondermek istedim ama maalesef mumkun olmadı. onun icin buraya yeni konu actım. Yine eger yoneticilerimiz uygun gorurlerse bu mesajı silsinler...

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
İşde farkımız görünümümüz :)

Evet ancak o tarzda bir stil görünüm bozukluğuna ve dolayısıyla gözün yorulmasına ve farkında olmadan daha bir cok tez avantajlara neden olur.İlk görün biri nin bu stili cözmesi iki dakikayı sürmez alısması ise üc dakika ...

hknco

Well-known member
evet ben istisnayi bir durumum galiba ;D iki yıl mı oldu ne :p halen bir ilerleme kaydedemedim inşallah ilerleme olur ama forum şekli güzel bence çünkü .Bazı forumlar var çok girişik çok iç içe ama burda inşallah rahat ve ferah bir görünümü var .

Zülfikar2

New member
S.A EVET ARKADAŞLAR SidNur temasının daha güzeli olana kadar bence engüzeli bu ancak bazı ufak tefek eksiklikler var pm atılmıyor mesela belki kasti olarak yapılmıştır ancak atılması daha doğruda olabiliri bilmiyorum genede son söz ağbilerimizindir çünkü biz onlar kadar detaylı düşünemeyebiliriz bağzı şeyleri. Ayrıca forum vb deil sms sanırım çünkü ben bir smf forumuına sahibim ve BU FORUMUN KULLAN IMI SMF İLE DOĞRU ORANTILI PANELİ Profil dizaynı vs. bu smf forumu hazır tema deil kardeşler düzenlemiş ve çokta kaliteli olmuş birde kaliteli bir index hazırlansa ne mutlu bize ayrıca sitenin kurucusu ile görüşmek istiyorum ....