Haydi Chate

T

Tarihci19

Misafir
bunları tanıyorum az çok, bizim bi düğüne gelmişlerdi skeç yapmışalrdı, milleti gülmekten kırıp gecirmişlerdi.. :)

hulusi

Well-known member
DÜNYANIN SONU GELMİŞMİ TEYZE:)BİLEMEM AMA DÜNYA HANELERİMİZİN İÇİNE GİRDİ.RABBİM HAYIR ÜZERE KULLANMAYI NASIP ETSİN

hknco

Well-known member
Haydi Chate[maklubem nerde ]

yalan söyleme tarihçi maklube yapmayıda biliyorsun inşallah geliyorum geçenkinden bir şey anlayamadım :p

yapmazsan kavga çıkar ona göre

bu mersajımı tehdit mesajı olarak algılayabilirsin yani ne yap et beni maklubeye davet et ben anlamam ;D

güldüğüme bakma çok acıktım bak ciddi olursa bir durum hemen mesaj at 1saat.45 dk da oradayım inşallah maklubeyi apmaya başladın beni aradın pişince oradayım demktir buda :D [İ.A.M.D.K.]

(iller arası maklube dayanışma kurulu )

BEKLİYORUM ;D bir mesac kadar maklubeye yakınım ;D

T

Tarihci19

Misafir
estağfurullah, yanlış anlamadım, sadece bi abi sohbetinde sölemişti, bin yıl okusan sana sorsalar ne biliyorsun? ben haddimi bilirm demelisin,,

hknco,, istediğin maklube olsun, e tabi 11 kişi yersek bişey anlamaman normal:) inşallah bi daha yaparız haa nargilede alıyorum üstüne fokurdatırız ;D

hknco

Well-known member
hımmm ben nargile içmem hem sağlığa zararlı

ama çay içeriz ;D

olmaz mı ?

Bu arada oraya ismimi yazmayı unutma yada kısaca hknco da yazabilirsin ismim çıkmaz ise yemem :)

hadi koşun maklubeye

hulusi

Well-known member
evet görünüyor,mubarekler resim diyince çok farklı birşey bekliyordum :)maklube resmiymiş:) Allah hayırlar versin şakirt kardeşlerim:)

T

Tarihci19

Misafir
:) napalım abi resmini çekmeye değer bi bunu yapabiliyoruz.. bide çay demleriz :)

hulusi

Well-known member
Rabbim sizleri bu yoldan ayırmasın ihlasınızı,uhuvvetinizi ve hizmetinizi artırsın,Başta efendımız ahirinde üstadımız ve abilerle sofra-cinanda makbule yiyenlerden oluruz inş...