Bir cümlelik dua..?

nurefsan

Yeni Üye
Ey isteyenlere cevap veren ve dua dua yalvaranların dualarını kabul buyuran YÜCELER YÜCESİ RAB! Bizim niyazlarımızıda kabul buyur...kinle,nefretle oturup kalkan ve hep düşmanlık duygularıyla köpüren imansız ve amansızlara karşı yarcımcımız ol...
AMİN ..AMİN..AMİN..

ebrar172

Well-known member
Kalbime sevilmeyi, sevmeyi ihsan eden...bir vakit bakan ama görmeyen gözlerimi tedavi eden...yüreğimden akanları yüreklerden dinleten...beni benden çok seven Rabbime şükürler olsun...bütün müslümanlara lutufkar olan Allahım sana hamdü senalarım sonsuz olsun ...dilimden zikrini aklımdan fikrini düşürmeme müsade etme Ya RABBİM...

medine gülü

Well-known member
Yüreğimde kopan fırtınayı gönderiyorum sana sevgili, çocuksu bakışlarımın ardından, Şimdi sukut limanlarına demirledim gemilerimi.
Sadece bekliyorum. rahmetini,şekatini adlandıramadığım daha birçok isimlerinle affımızı istiyorum ey rahmeti bol rabbim.sana olan sevgimi bana bağışla allah'ım (amin )

SaYa

Well-known member
Yüreğimde kopan fırtınayı gönderiyorum sana sevgili, çocuksu bakışlarımın ardından, Şimdi sukut limanlarına demirledim gemilerimi.
Sadece bekliyorum. rahmetini,şekatini adlandıramadığım daha birçok isimlerinle affımızı istiyorum ey rahmeti bol rabbim.sana olan sevgimi bana bağışla allah'ım (amin )

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

medine gülü

Well-known member
Ah efendim

ümmet garîb kaldı doğup büyüdüğü kentte; içinde. ümmetin içi vasfını değiştirdiğinden olsa gerek, tanıyamaz oldu kimse kendini..tanıyamaz olduk birbirimizi; kendimizi…bundandır ki efendim, uzak kaldık bizim vasfımızla değerli kılan’a; uzaklaştık bilgisizliğimizin dehlizinde…efendim, bize bir nefes eyle; ümmetine düşkün bir peygamber duası; içimiz özler inşirahı…

efendim, artık iftidah zamanımızdır; bize dua eyle..bizi huzuruna çağır!bu garîblik bize dokundu…

Livza

Well-known member
Ya ilahel alemin ve ya ekramel ekramin ve ya erhamerrahimin. Kalplerimizi Kur'an ve iman nurlariyla nurlandir ya rabbi. Niyetlerimizi halis eyle, bizlere tam ihlas ve kamil iman nasip eyle. Gunahlarimizi affeyle, bize merhamet eyle, bizi her turlu azaptan muhafaza eyle ya rabbi. Senin buyuklugunu, bizim kucukugumuzu bize her zaman duyur ya rabbi. Seni her zaman yanimizda hissettir, yuzumuzu sana cevir, sana kulluk ettir, senden istet, senden baskasina el avuc actirma ya rabbi. Dualarimizda bizi samimi eyle, cok dua eden, cok tevbe eden, duasi ve tevbesi kabul olan kimselerden eyle ya rabbi.

Ya rabbi tüm siteye gelen kardeşlerimi bu duaya nail et amin.