Dua Hattı :)

huve

Well-known member
Kardeşler vize vakti geldi çattı yine maalesef,
haftaya ilk gün peşpeşe üç vizeyle merhaba diyorlar :)
Kamyonla günahımız olduğundan böyle zamanlarda Rabb katında makbul temiz dudaklar arıyoruz dua edecek...
Dünyalık değildir inşallah :)
Dua buyurun da hayırlısıyla atlatalım..
Allah dilimizden birbirimize ettiğimiz duaları almasın

Tarihci

Marmara Tarih
ayın 7 sinde benim vizlerimde başlıyor, aynı dudaklardan aynı dualar bana da gelmiş olsun Allah rızası için.. dua edin de bu dönemi kapatalım..

Lebbeyk

Well-known member
...oyy oyy gariban öğrenciler nasıl mendil açmışlar dicem ama siz mendil açmamışsınız :) gözlerinizi açmışsınız kim dua edecek diye...

..huve kardeşim, Tarihcim

Allah zihin açıklığı wersin..dirsek çürüttüğünüz wakitler sizlere yüksek puanla geri dönsün inşallah... Mevlam her işinizde de sınawlarınızda da sizleri muwaffak etsin...sizler gayret edin Rabbim emeklerinizi boşa çıkarmıcaktır.........amin
...gayret sizden medet Allah tan...

Garib

Well-known member
Allahım! "Mü'minler sağlam bir binanın taşları gibidir; birbirlerine kuvvet verirler." Ve "Kanaat tükenmez bir hazinedir" (Süyûti, el-Fethü'l-Kebîr, 2:309) buyuran Efendimiz Muhammed'e ve bütün âl ve ashabına salât ve selâm et. Âlemlerin Rabbi olan Allah'a hamd olsun.ilahi sınava girecek bütün kardeşlere sen yardım et müminleri daima bulundukları yerde okulda iste heryerde üstün kıl
Âmin!

yolcu

Active member
Allah sınavlarınızda başarı nasip etsin inşallah, esas okulu bitirince karşılaşacağınız sınavlarla beraber.

GuLSerbeti

Well-known member
Rabbim sen gülşerbeti kardeşimi her işinde muvaffak eyle.Kuranın sırlarını ona ac.Risale- inur yolunda onu büyüt,yürüt,cürüt.Ömrünü hizmet-i kuraniyede hitam buyur.Bizi burada olmazsa da diyar-ı aherde buluştur.

amin amin amin
bu ne guzel dua kardesim, Allah razi olsun...:eek:
Rabbim senin icin de aynisini ve mislini versin insaAllah..

Yeltegiyan

Elfidam
Rabbim sen Gülşerbeti'ne ve diğer kardeşlerime dareynde saadet nasip et...
Gönüllerinde olanı haklarında hayırlı eyle,haklarında hayırlı olana da gönüllerini razı eyle... amin

GuLSerbeti

Well-known member
Rabbim sen Gülşerbeti'ne ve diğer kardeşlerime dareynde saadet nasip et...
Gönüllerinde olanı haklarında hayırlı eyle,haklarında hayırlı olana da gönüllerini razı eyle... amin

bu duayada gonulden amin...
Allah razi olsun... Rabbim aynini misliyle sana da versin.. ins. Hanne..
Dunun bugunun yarinin hep aydinlik olsun..:) aminnn

huve

Well-known member
huve galiba yeterince ilgi çekemedik veya bizi umursayan yok :(

ben de böyle düşünmüştüm en başta,
dedim herhalde herkes içinden dua ediyor bize abi :)
ama bugün baktım dua dua eller karıncalanmış hamdolsun,
Allah razı olsun...

lebbeyk dediğin gibi gariban kaldık, son sınavlar artık, insan çok geriliyor
6 tanesini atlattım çok şükür hepsi iyiydi bakalım sonuçlar önemli tabii,
2 tane kaldı, bitti sayılır :)

Tarihci

Marmara Tarih
bu konu sınavlar için, Tarihci ve huve ye tahsis edilmiştir öhhööö öhhööö rica ederim yanii.. dualarınızın içeri konuya uygun olsun :D

Tarihci

Marmara Tarih
evet bu dua hattı, vize, final v.s. sınavlarına ait :)
sınavı olan diğer kardeşlere de dua edelim abi inşallah

evet tabii, sınavları olan diğer kardeşlerimiz de burdan seslerini duyurabilirler ve dua isteyebilirler.. Allah, alnı secdeye giden tüm kardeşlerimize sınavlarda başarılar nasip etsin..

GuLSerbeti

Well-known member
evet tabii, sınavları olan diğer kardeşlerimiz de burdan seslerini duyurabilirler ve dua isteyebilirler.. Allah, alnı secdeye giden tüm kardeşlerimize sınavlarda başarılar nasip etsin..

Sadece tarihci ve huve ye ait olmayan Dua Hattindan bende dua istiyorum... :)
Yarina yetismesi gerek acil dualar lutfen..
kavli siz yapin, kavli+fiili ben insaAllah..

Allah razi olsun...
Dua ile...

GuLSerbeti

Well-known member
dualar mütekabiliyet esasına dayansın lütfen :) aynı aciliyette karşılıkları gelsin ;)

hhmm:rolleyes: illa karsilik mi gerek..
gerci melekler ne dua edersen mislide sana olsun diyor...:) ne dua ettiyseniz mislide sizin olsun, abi :)...... mutekabiliyetten emin olmak icin:p guzel bi dua ... dualarima bile siyaseti karistiriyorum hale bak..:)

dua eden, etmeyen tum kardeslerden Allah razi olsun... ins.
heran dua ile ins.