eyvahhh forumu karistirmis

Garib

Well-known member
şimdi bu banamı hııı ben bikerem orda degildim işte burdaydım 8) :angel:
cgr_20050106_1_1105002210_zops.jpg

hüsran ağabey beni beğenmiyormusnn :p
Raw_20040522_1_1085248050_ej63.jpg

zate ayın onaltısından sona yokum özlersiniz ama tamam öle olsun ::)
stm_20040522_1_1085248050_ma0j.jpg

imported_eFTaL

Active member
güzel olmuş maşallah .. :)

zate ayın onaltısından sona yokum özlersiniz ama tamam öle olsun ::)

hayırdır hüsrev nereye can bırakma bızı bu yaban ellerınde biz sensi zne yaparız sonra :'( :( :angel:

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Sitemize biri saldırıyooor!!!!!!

Karanfil sen hüsrevi kafesinden serbest bırak sonra saldırıyorlar de. Suçlu olan sensin :) cezan ise hüsreve göz kulak olmak...

Eyvàh!

Well-known member
yanlis anlasilmasin :angel: konular ayni oldugu icin birlestirdim ;) :angel: ;D ama dicle men bu kadar yaramazlik yapmam

karistirici husrev suclu o ;D men masumum hakim beyler :angel:

HaDiS

Active member
HuSRaN ' Alıntı:
yanlis anlasilmasin :angel: konular ayni oldugu icin birlestirdim ;) :angel: ;D ama dicle men bu kadar yaramazlik yapmam

karistirici husrev suclu o ;D men masumum hakim beyler :angel:

he sen hiççç yaramazlık yapmazsın tabe tabe :D

Eyvàh!

Well-known member
he hic yapmazdim yaramazlik okulda cocuklari doverdim ;D

ismimle dalga gecen bi ibrahim arkadasim vardi surekli dalga gecerdi gecme derdim gecerdi gecme derdim gecerdi ;D dinlemezdi

sen bunu bi itersin geri geri gidip sobayi devirttirirsin tabi sonra ogretmenden tek ayak ustu 1 saat cezayi alirsin :p niyemi cunku ilkbahardayiz ve soba borulari temizlenmemisti oldugu gibi kurum uctu sinifta hem onlari temizledik hemde tek ayak ustu cok agladik ;D

insaf 1 saat tek ayak ustu dururmu el kadar bebe :angel: canim ogretmenime cok cektirdim insallah hakki helaldir ayni mahalede idik buyuyunce sordum helalmi hakkin helal dediydi ama bide icine sor ;D

icem

Member
YAKALAYINDA GÖRİMMMMMMM

batırdı ekranı bu velet forumdan çıkmadan kurtulamadım her yeri karaladı ya, kim verdi eline kalemi bunun? :)öptüm seni şeker bebe :-*