Çok konusuyo bu kadınlar (:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ErtgrL

Member
Minik kiz elinde karnesiyle evden iceri girmis. Karnesini babasina gostermis. Babasi bir bakmis bastan asagi pekiyi, bir iki tane de iyi var, ama ogretmen karnenin altina soyle bi not dusmus:
- "Cok akilli ve yetenekli bir cocuk fakat bir kusuru var, derste cok konusuyor. Buna nasil son verebilecegimiz hakkinda fikirlerim var, en kisa zamanda siz velisiyle de paylasmak istiyorum"

Baba bunun uzerine karneyi imzalamis ve ogretmenin goruslerinin altina kendi de bi not dusmus:

- "Lutfen paylasalim, cunku ise yararsa ben de annesinde uyguluyacagim.."

ErtgrL

Member
eh arada çıkıyor tabi daha beterlerıde var :) ama kadın dıııır dıııır dııııır ;D ( evet erkke kadın harbi başlamıştır ! ;D )

türbanli

New member
demekki senin cevrendeki kadınlar öleymiş siz bence bu harbe baslamadan geri çekilin husrana ugrayacaksınız :D

ErtgrL

Member
ben hiç bir zaman ugramadım kadınlar açısından benım sulalemde ugrayanda yoktur yani :) ugratırız aksine ;) :D

þeffafiyet

Yeni Üye
SELAMÜN ALEYKÜM ARKADAŞLAR...EVET ertuğrul arkadaşımızın söylediğine bir cihetle hak verebiliriz...kadınlar çok konuşur...ama açıklanması gereken bir durum bu...acaba niye çok konuşurlar...( bu arada genelleme yapamayız....) ben dengeli olduğuma inanıyorum mesela ....çok konuşmam yani...neyse...kadınların bu durumu bilimsel olarak açıklanabilir...allah kadın ve erkeği farklı yaratmıştır...kadınlar paylaşımcıdır...sorunlarını konuşarak çözerler,kendilerini bu yolla rahatlatırlar...tek istekleri dinlenildiklerini,önemsendiklerini hissetmektir...ama beyler farklıdır...sorun varsa ortada onlar bu sorunu çözene kadar kabuklarından çıkmazlar...ne yapalım farklıyız....allah öyle yaratmış...korkmayın ama farklılıklarımızla önemliyiz...

imported_akanda

New member
bir konferansta erkeklerin günde 12bin kelime bayanların da 24bin kelime konuştuklarını duymuştm bayanlar 12bin kelimeyi eşlerini işe gönderirken harcarlarmış.Yani fıtrat meselesi malesef çok konuşuyoruz çünkü ERKEKLERE laf anlatmak zor...

TESBIHAT

Active member
allah kımseyı sessız bırakmasın
agzı olan konussun
sonunda zaten bırı konusacak
sustugumuzda mahcup olmayacak konusmalar yapmıs oluruz ınsallah

hulusi

Well-known member
yahu bende diyorum hanımlar hizmette neden öncüler,demek başarılarının ardındaki sır buymuş ,eyvallah bacılarım,rabbim hizmeti yolunda nefesinize fer versin :)amin

FaKiR

Meþveret Bþk.
AMIN AMIN
hulusi ' Alıntı:
yahu bende diyorum hanımlar hizmette neden öncüler,demek başarılarının ardındaki sır buymuş ,eyvallah bacılarım,rabbim hizmeti yolunda nefesinize fer versin :)amin

T

Tarihci19

Misafir
..

Erkekler neden saf kadınlardan hoşlanır?
Zıtlıklar birbirini çeker...

:) gazamız mübarek ola ertuğrul :)

_________________________________________________1.Versiyon Kadin / Erkek
Bir erkegin hayati nasil karartilir?

Kadin: Saçimi kestireyim mi?
Erkek: Olur.
Kadin: Ama kiyamiyorum.
Erkek: Öyleyse kestirme.
Kadin: Canim degisiklik istiyor...
Erkek: O halde kestir.
Kadin: Bana akil vermeyi birak, delilere verir gibi.
Erkek: Eger nasil hosuma gittigini bilmek istiyorsan, sana derim ki uzun saçli. Bunu biliyorsun.
Kadin: Beni tanidiginda kisaydi.
Erkek: Ve sana tam olarak ne dedigimi hatirliyorum: 'Ne güzel olurdun uzun saçla'.
Kadin: Ama herkes kesmemi söylüyor.
Erkek: Bu durumda kuaföre git ve birak uyuyayim lütfen.
Kadin: Peki nasil kestireyim? Kat kat mi yoksa perçemli mi?
Erkek: Kat kat.
Kadin: Bana yakisacagini sanmiyorum, çünkü saçim çok düz.
Erkek: O zaman perçemli olsun.
Kadin: Çok yorucu.
Erkek: Yordugu zaman tekrar kestirirsin.
Kadin: O zaman asla uzatamam.
Erkek: Uzatmak istiyorsan kestirme güzelim.
Kadin: Bana güzelim deme!

2.Versiyon Erkek / Erkek:

1.Adam: Saçini mi kestirdin?
2.Adam: Evet
1.Adam: Sihhatler olsun abi!..
2.Adam: Sağol...

o kadaarrrr ;D

T

Tarihci19

Misafir
harbde herşey mübah abi :) yok abi onlar alınmıyorlardır inşallah,, şakasına takılyorum bunu onlarda biliyor..

hulusi

Well-known member
bu harbde ben hakem olayım yada tarafsız kalayım...bayanları kızdırdıkmı işimiz çetin..hele risale-i nur okuyan zeki bacılarımızı:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...