E-kitap İsteklerinizi Buraya Yazabilirsiniz

crlstvz

Yeni Üye
ismail hakkı bursevi hazretleri nin ruhul beyan eserinin tamamını kapsayan e kitap mevcut mu acaba bulabilir miyiz?Allah razı olsun...

genc_kalem

Okumak,Yaþamaktýr
ismail hakkı bursevi hazretleri nin ruhul beyan eserinin tamamını kapsayan e kitap mevcut mu acaba bulabilir miyiz?Allah razı olsun...

Selamun Aleyküm,

İsmail Hakkı Bursevi Hz. lerinin Ruhul Beyan tefsirini bulamadım fakat ilk beş surenin tefsirinin word dosyası bende olacak sanırım. inşaAllah onu bir ara ekleyeyim. Bir de Dost Tv de bir ara Prof. Hasan Kamil Yılmaz hocanın yapmış olduğu Ruhul Beyan Tefsiri video arşivine http://hasankamilyilmaz.com/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=15&Itemid=36 linkinden ulaşabilirsiniz.

Selam ve dua ile..

genc_kalem

Okumak,Yaþamaktýr
Hadis,Tefsir,Fıkıh vb. alanlardaki eserleri buraya yazabilirsiniz. Eser bulunduğu takdirde linki buraya eklenecektir. Selam ve dua ile...

Son düzenleme:

nesimi33

Yeni Üye
Selam Aleykum.. Ben ülke dışında Baküde yaşıyorum,bir çok islami kitaplar varki Türkiyede malesef burada bulamıyorum ki alayım.. İnşaAllah bir güvene bilecegim ve bana yardımçı olmak isteyen kardeş olsaydı arasıra hem parasını gönderip hem gerekli kitapları söylerdim de bana göndererdi.. :(

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Selam Aleykum.. Ben ülke dışında Baküde yaşıyorum,bir çok islami kitaplar varki Türkiyede malesef burada bulamıyorum ki alayım.. İnşaAllah bir güvene bilecegim ve bana yardımçı olmak isteyen kardeş olsaydı arasıra hem parasını gönderip hem gerekli kitapları söylerdim de bana göndererdi.. :(

aleykumselam kitapyurdu, kitapkurdu, idefix gibi web sitelerinden istediğiniz kitapları temin edebilmektesiniz istediğiniz kitaplar bu websitelerinde yokmu?

nesimi33

Yeni Üye
Talha kardeş öyle sitelerden alarken kargo parası kitap fiatından paha oluyor.. (ama eskiden bir-iki defa bir kardeş bir kaç kitap göndermişti İstanbul-Baku otobusuyle,öyle olunce o kadarda önemli bir para almıyordular)

activist

Yeni Üye
Sanal alemde bulamadım.Acaba elinde olan var mıdır?
İslam Tarihi El Kamil Fit Tarih (10 CİLT), İbnul Esir, Hikmet Neşriyat
Selamlar.