Kırık Testi Kardeşim Doğum Günün Kutlu Olsun

ASHAB-I BEDR

Well-known member
dogum-gunu-hareketli-yazi-gul.gif

Çok değerli Can Kardeşime;
Allah (c.c ) 'tan Hayırlı ve Sevdikleriyle beraber geçirebileceği mutlu bir ömür nasip etmesini dilerim....
Dualarımdasın herdaim kardeşim....

129499004101ab5151bfbfa3.jpg

24wwu2b.gif

[DM=]/xk39pr_cekilip-nuru-hidayet_music[/DM]

Kýrýk Testi

Well-known member
Hocam ya ben bu mesajını yeni gördüm :)
Bugün açtığın diğer konunun vesilesiyle bu mesajını gördüm.. Kervansaray için ayrınca teşekkür ederim..:) konuyu kapatmışsın cevap yazamadım oraya..

Herşey için Allah ebeden razı olsun hocam ama herşey için, kendi gurur ve evhamlarım yüzünden canını sıktığım için hakkını helal et inşaallah :) bu çok kusurlu kardeşin'den dualarını eksik etme inşaallah..

La Tahzen, Hüda ve Huseyni abi sizlerden de Allah razı olsun..
Biraz geç oldu ama ne demişler geç olsun güç olmasın :) Dua ile..

Son düzenleme:

guli rana

Active member
Can kardesim...Rabbim hayırlı sağlıklı sevdiklerinle ve nurlarla geçireceğin bi ömrü sana nasip etsin inşallah..

Bonne Anniversaire ma très cher àmie ...:) je te souhaite que du bonheur pleine de joie

Kýrýk Testi

Well-known member
Can kardesim...Rabbim hayırlı sağlıklı sevdiklerinle ve nurlarla geçireceğin bi ömrü sana nasip etsin inşallah..

Bonne Anniversaire ma très cher àmie ...:) je te souhaite que du bonheur pleine de joie

Allah c.c razı olsun can kardeşim.. Amin, cümlemize inşaallah..
Je te remercie ma chere amie pour ces beaux souhaits.. :)

Bugün dua günüm herhalde elhamdulillah.. Allah c.c hepinizden razı olsun inşaallah..

Baki Selam ve Dua ile..

teblið

Vefasýz
Dogum gunun olmazsa bile kırıktesti kardesimizin foruma fayda ve hizmetlerinden dolayi tesk etmek isterim.cok begendigim ve saygi duydugum bir arkadasimiz.RabbimhizmetleriniZi her daim bereketli kilsin insl.