Hayırlı Geceler..

Sergerdan

Well-known member
Ekli dosyayı görüntüle 273

sikke-i ehadiyete nazarları çevirmek ve kalbleri celb etmek için, o sikke-i ehadiyet üstünde gayet câzibedar bir nakış ve gayet parlak bir nur ve gayet şirin bir halâvet ve gayet sevimli bir cemâl ve gayet kuvvetli bir hakikat olan Rahmet sikkesini ve Rahîmiyet hâtemini koymuştur.

Livza

Well-known member
hayirligeceler001bk9.jpg

fenafinnur

New member
S.a kardeşlerim aranıza daha 1 saat önce katıldım inşallah yeni yıla girerken yeni bir başlangıç olur benim için hepinize hayırlı geceler...

NuraMeftun

Active member
selamun aleykum risale-i nur ummanındaki değerli incitanesi abi ve ablalarım;
yazılarınızı okuyorum sadece.o feyizli konularınızı,yüzümü tebessüme sevk eden muhabbetlerinizi,içtenliğinizi,samimiyetinizi okuyorum fırsatını buldukça.cevap veremiyorum dilim tutuluyor kelimeler beynimde bir gezintiye çıkıyor.oysa bende o muhabbetin bir kenarından tutmak istiyorum:dft001:
burada kimse tanımıyor beni :) ama ben sanki hepinizi tanıyormuşum gibi bir hissiyat içerisindeyim.
abi mi abla mı olduğunuzu bilmiyorum çoğunuzun sadece buradaki hitaplara göre bu abi yada abla diyebiliyorum uzun bir süredir buradayım.ama sadece konuları okuyorum.zaten halen daha okumadığım birsürü konu bulunmakta.
inşaallah o baldan tatlı uhuvvet kokan kardeşliğinizin muhabbetinizin şöyle bir ucundan tutabilirim...
ben şimdi size hayırlı geceler demiyecem çünkü henüz gündüz...bir değişiklik olsun istedim akşam yazacaktım ama o nuryüzleriniz azıcık tebessüm etsin istedim.
hayırlı nurlu feyizli günler...
küçük bir not:bu forumda sessizliğimin hüznümün sesini dinliyor gibiyim.ama bozulsun istiyorum bu sessizlik:)...
:021::021::021:

Ukbaa

Well-known member
Ve aleyküm selam. teşekkürler sizede hayırlı akşamlar hatta ikindilerr..
Bizlerde bazen soruyoruz nerde bu millet diye.. meğer gizli takipçilermiş :)
Sizleri aktif görmek bizi ziyadesiyle memnun eder.
Deslerimize sohbetlerimize iştiraklerinizi bekliyoruz inşallah.

selamun aleykum risale-i nur ummanındaki değerli incitanesi abi ve ablalarım;
yazılarınızı okuyorum sadece.o feyizli konularınızı,yüzümü tebessüme sevk eden muhabbetlerinizi,içtenliğinizi,samimiyetinizi okuyorum fırsatını buldukça.cevap veremiyorum dilim tutuluyor kelimeler beynimde bir gezintiye çıkıyor.oysa bende o muhabbetin bir kenarından tutmak istiyorum:dft001:
burada kimse tanımıyor beni :) ama ben sanki hepinizi tanıyormuşum gibi bir hissiyat içerisindeyim.
abi mi abla mı olduğunuzu bilmiyorum çoğunuzun sadece buradaki hitaplara göre bu abi yada abla diyebiliyorum uzun bir süredir buradayım.ama sadece konuları okuyorum.zaten halen daha okumadığım birsürü konu bulunmakta.
inşaallah o baldan tatlı uhuvvet kokan kardeşliğinizin muhabbetinizin şöyle bir ucundan tutabilirim...
ben şimdi size hayırlı geceler demiyecem çünkü henüz gündüz...bir değişiklik olsun istedim akşam yazacaktım ama o nuryüzleriniz azıcık tebessüm etsin istedim.
hayırlı nurlu feyizli günler...
küçük bir not:bu forumda sessizliğimin hüznümün sesini dinliyor gibiyim.ama bozulsun istiyorum bu sessizlik:)...
:021::021::021:

esselamün aleyküm nurameftun kardeşim hoşgeldin sefalar getirdin
biz sohbet için herdaim burdayız :))

NuraMeftun

Active member
esselamün aleyküm nurameftun kardeşim hoşgeldin sefalar getirdin
biz sohbet için herdaim burdayız :))

hoşgördüm sefalar buldum hilal_azra kardeşim rabbim eksikliğinizi hissettirmesin inşaallah.
"okul-öğrenci-seminer-tez" fırsat buldukça gelirim inşaallah.
saygılarımı sunuyorum hepinize.
hayırlı nurlu bereketli teheccüdlü dualı geceleriniz olsun inşaallah
dua ve selam ile

:):):)

Livza

Well-known member
selamun aleykum hayirli geceler..

burdan uykuma seslenmek istiyorum musadenizle;

sevgili uyku, ben bu satirlari yazarken sen cok uzaklardasin biliyorum ama seni seviyorum... YUVANA GERİ DÖN

Livza

Well-known member
Kimselerin bilmediği günahlarımız olduğu gibi,
kimselerin görmediği rükûlar salalım gecenin en
ücra zamanlarına. Dilimizi damağa, tespihi yüreğine
sürelim, kalbimizin sağ alt köşesinin.
Elemneşrahleke' yi de ezberleyelim, nüzul sebebine
inelim...
Mehmet Deveci

hayirli geceler