Dursun Ali Erzincanli // Efendim

teblið

Vefasýz
Muhteşemmm...tum hucrelerime kadar işledi bu şiir.hem sozleri hem fon müziği hem de andelibizişana (sav) duyulan bu berrak aska hayran kalarak dinledim dinledim ve yine dinledimm.bu yorgun bedenim sifalandı ve yeşerdi adeta.Allah(cc)razı olsun.

teblið

Vefasýz
Keşke demenin dogru olmadigini bilmeme rağmen .ecburen diyorum.keşke serin bir medine gecesinde orda olsaydım keşke.doyasıya ravzadA onun mekanın gul kokusunu koklasaydım.kendimden geçinceye kadar koklasaydim o eşsiz atmosferi.niye bilmiyorum bu şiiri dinlerken bir anım aklıma geldi..bundan 3yıl önce umre ziyareti için medinedeydim.tevaffuk o gun gunlerden mevlid kandilydi..tum muslumanlar mescidi nebevide kendilerinden gecercesine ibadetler yapıyorlardı.ben bir turlu konsantre olamıyordum.aklım hep dısarıya çıkmaktaydı.ve çıktım mescidden.yan tarafa doğru ilerledim.başımı kaldırdım karsımda Yeşilin en güzel tonu ve nurlu bir kubbe..evet kubbetul hadra tüm güzelliğiyle duruyor.resimlerden veya bilgisayardan bakmıyorum bu eşsiz güzelliğe..evet işte tam karşımdaydı.edeple selamladım o kutlu nebiyi.ve gözyaşlArım artık esaretten kurtulmuş özgürlüğüne kAvuşmustu.kaç saat oturdum o serin mermerlerde hatirlamiyorum..o gece efendiler efendiziyle sohbet etmiştim uzun uzun huzunlu yureğimizi arz ettim Utana sıkıla.biliyordum o rda ve bizi duyuyordu. belkide hayatımın en manidar en hüzünlü en duygusal sohbetidi.bir daha boyle bir gece yaşayAbilmek için omrumun kalan kısmını verirdim heralde..milyon kere salat ve selam olsun güli ranaya.

Son düzenleme:

Denis

Well-known member
Muhteşemmm...tum hucrelerime kadar işledi bu şiir.hem sozleri hem fon müziği hem de andelibizişana (sav) duyulan bu berrak aska hayran kalarak dinledim dinledim ve yine dinledimm.bu yorgun bedenim sifalandı ve yeşerdi adeta.Allah(cc)razı olsun.

Aminnnnn..........

Bu güzel duanıza canı gönülden binlerce kez amin... Ecmain.. Cümlemizden inşllh..