"Şunu Çok İyi Yaparım" Dediğimiz Şeyler

En Ýyi Yaptýðýmýz Þeyler Nelerdir ?

• Kullanılan toplam oy
    57
kiatp okumayı seviyorum. ben bir edebiyatçıyım yani daha doğrusu henüz okuyorum o bölümü. hem edebi kitaplar ve şiirler olsun hemde dini kitaplar okumaya tam manasıyla bayılıyorum..
yabancı dil konuşmayı da çok seviyorum o kadar iyi değil ama seviyorum. :) çünkü hayalim yurt dışında olmaktı liseden beri. Rabbim nasip etti afrikaya gittim biraz ingilzce öğrendim birazda oraya ait dilden öğrendim :) Rabbim devam etmemi uygun görmedi Azerbaycan'a gittim şimdi orda Azerbaycan dilini konuşuyoruz :) iyide konuşuyorum ::) yeni hedef rusçaaaa

Hüzün Rüzgarý

Well-known member
öyle zannediyorum ki en iyi yaptığım şey kitap okumak...

ama uyumak konusunda da fena değilimdir.. :D Şiir yazmayı bir kaç kez denemiştim.. :) Ayrıca fotoğraf çekip photoshop yapmakta da iyi olduğumu düşünürüm.. neyse nefsimi fazla şımartmayayım... :)

nurhadimi

üye Sorumlusu
kitap okuma, uyuma, gereksiz şeyleri merak edip öğrenme, inatçılık, film izleme ve bunlara eleştri yazma, seyahat/gezi, konuşma/ konuşanı dinleme...

çok şükür yaptığım şeyleri yaparken hep keyif alıyorum zaten keyif almadığım şeyi yapmıyorum :( ne kadar egoist ve enaniyetliyim :(

Allahın bizlere verdiği cüzi kuvvet ve kudretle bir insanoğlunun yapabildiği herşeyi iyi yapabiliriz :) naçizane fikrim bu :) yeter ki eğitim ve bilgi olsun

yine gereksiz bilgi alışkanlıklarından; bir insan 55 ana dalda profesyonelleşebilirmiş :) yalan mümine bir anne en az 500 alanda zaten profesyoneldir. ;) hele nurları da okuyorsa :)