Bir istek

Yalnýz Kurt

New member
Dün forumunuza üye YalnızKurt ismiyle üye oldum ama aktivasyon kodunu birkaç kez yenilediğim halde elime ulaşmadı. Neyse dedim, yarın bakarım.. Bugün bağlandım, baktım hala gelmemiş.. Sonra mynet sunucusunun sık sık böyle arızalar çıkardığı aklıma geldi ve mail adresimi değiştyirmek istedim ama sanırım aktif olmadığım için mail adresini değiştirecek seçenek bulamadım. Bu yüzden Yalnız Kurt ismiyle tekarar üye oldum..

Hasılı diyeceğim odur ki:

YalnızKurt ile Yalnız Kurt isimleri bana aittir. BEn bu isimle aktifim ve memnunum.. >Bilginiz olsun ve isterseniz (ki iyi olur) YalnızKurt ismini silebilirsiniz..

Teşekkürler

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Öncelikle üyeliğiniz hayırlı olsun mynet kullandığı sunuculardan olsa gerek mynete coğu mailler ulasılmamakda veyahut cok gec ulasmakda..

Acmak istediğiniz konu içinde şimdilik Yeni Forum Konularıyla Başlıyabilirsiniz eğer ilgi görür ise bölüm olarak acabiliriz..

Selam ve Dua ile Allah'a Emanet Olunuz..

YILDIZNAME

Well-known member
Ramazan imsakiyesinin işi bittiği için kaldırıp yerine günlük imsakiye koyar mısınız?Benim çok işim düşüyor evdeki takvim yanlış yazılmış başka sitelere girip bakmak zorunda kalıyorum hatta ön sayfada göz önünde olursa bence çok iyi olur özellikle işrak,duha, evvabin ve teheccüd namaz vakitlerini de hesaplayıp yazarsanız( ben hesaplayamıyorum yeni kılmaya başladım)çok büyük bir iyilik yapmış olursunuz hakkınızı helal edin Allah razı olsun

abilerim benim birinden duydum denizlide ev abisi içki içiyormuş cok üzüldüm nasıl yararlı olunacak cocuklara bu şekil lütfen sizden yardım istiyorum ilgilenebilen abilerim ilgilensinler.

faris

Well-known member
abilerim benim birinden duydum denizlide ev abisi içki içiyormuş cok üzüldüm nasıl yararlı olunacak cocuklara bu şekil lütfen sizden yardım istiyorum ilgilenebilen abilerim ilgilensinler.

sn. musab kardeş

Sünnet-i senniyye de vakidir ki kardeş kardeşin kusurunu örter, ahirette de Allahu Teala onun kusurunu örter, bundan dolayıdır ki fitne ve fesad ehli iman dairesinde olamaz. Madem ehli sünnet dairesindeyiz öyleyse duyduğunuz kişi malum şahsı tanıdığından dolayı öncelikle o kişiye vazifesini hatırlatmak yaptığı davranışı zararından ve tevbesine gayret etmekdir, malumunuz kuluz ve günaha meyilliyiz, önemli olan o günahta ısrar etmemek. Eğer ısrar ediliyor ise o zaman oradaki hizmette bulunan kişiler ile görüşerek durum değerlendirmesi yapılmalı... Bize düşen ve o kişiye düşen iş budur. Fitne ve fesad yapmak değildir.. Allahım fitnenin ve fesadın şerrinden sana sığınırız..

O arkadaşınızın doğru sölediğini düşünerek aciz bir değerlendirme de bulundum.. Zati aksisi iftira olur velev ki islam hizmetinde bulunan nice alim kahramanlar zaman zaman iftiraya uğramışlar "çamur at izi kalsın meselesi".. Allahım iftiranın şerrinden sana sığınırız..

Allah razı olsun abi fakat inanın bende duyunca cok şaşırdım amacım burda hizmeti kötülemek degil aksine korumak bana uyarı yazmışsınız ben duyar duymaz ilk buraya yazdım abilerim ilgilenirler diye düşündüm ama benimde tanıdıgım insanlar var inş onlarada söylicem iftira atmaktan haya ederim duydugumu söyledim ve o kişiyede defahetle sordum günahı boynuna varsa böyle bir seyde size düşen beni degil o insanları bulup kınamak degilmi?

faris

Well-known member
Allah razı olsun abi fakat inanın bende duyunca cok şaşırdım amacım burda hizmeti kötülemek degil aksine korumak bana uyarı yazmışsınız ben duyar duymaz ilk buraya yazdım abilerim ilgilenirler diye düşündüm ama benimde tanıdıgım insanlar var inş onlarada söylicem iftira atmaktan haya ederim duydugumu söyledim ve o kişiyede defahetle sordum günahı boynuna varsa böyle bir seyde size düşen beni degil o insanları bulup kınamak degilmi?

değerli kardeşim musab;

mesajımı dikkatlice okursanız sözlerimde size hitab değil o arkadaşınıza hitab ettiğimi göreceksiniz..