Bir dua:(

insanFakiri

Well-known member
Ey Allah'ım Sana aşkımı ilan ediyorum
Seni Seviyorum! Seni Seviyorum Allah'ım!
Ne olur, ne olur sen de beni sev! Ne olur sen de beni sev!…
Beni sevginle yaşat ve Sevginle canımı al!

Sevginle dağıt bedenimi, Tekrar sevginle bir araya getir!
Sevginle çıkayım kabirden,
Sana koşayım yüreğimdeki sevginle!
Mahşerde sevginin gölgesinde bekleyeyim Seni!
Sevginle hesaba çek beni! Sevgi terazinde ölç sevgimi!
Sahteyse sevgim, yak beni!
Küçücük de olsa eğer, sevgim gerçekse; Sen de sev beni!..

nisa-inur

Member
Allah'ım ! Duaların geri çevrilmeyeceğini bildirdiğin bir gecede kapına geldim. Huzuruna çıkıp istemeye yüzüm yok belki ama aczimi yanıma aldım da geldim. Acizimde Kudretine sığınak bulmaya geldim.

Sana geldim Rabbim! İsteyin ki vereyim dediğin için utancımı kenara aldım geldim. Gözümü kapatıp RABBİM dediğim de verdiğin huzuru içimde hissettiğimiçin geldim. Ben geldim Sen geri çevirme Rabbim. Biliyorum halimi arz etmeme bilegerek yok, biliyorum benim bütün emellerimi isteklerimi dillendirmeden veren Sensin. Biliyorum Senin kudretin benim bütün alemlerimdeki isteklerimi verecek güçte. Dünyada , kabirde, ahirette. Bütün alemlerde yanımdasın. Sen benim gibi aciz kulunu yalnız bırakma Rabbim. Yanlışlıklada olsada bilerek yada bilmeden yaptığım yanlışlardan yüzümü çevirip Hakkı bulmamı sağla. Yardımını lütfunu esirgeme. Beni Sana yakınlaştır. Beni sana yakınlaştıracak şeylere yakınlaştır.

Zaman zaman dünyanın dağdasında girdiğim girdaplarda bunaltma.İçinden hemencecik çıkarıp al. Beni bana bırakma. Beni nefsimin eline hiçbırakma. Bana hep yardım et Rabbim. Seninyardımın ve lütfun olmazsa ben bir hiçim . Hiçlik deryalarında bırakma. ruhumundan iman huzurunu alma. Beni de kamil bir iman ile son nefesimi verecek hale gelerek, günahlarımdan arınarak yanına al. Senin cemalini görmeye hak kazanır bir hale gelince bir dakika bile bekletmeden yanına al Rabbim.....