uğur; geçici bir süre engellendiniz

Huseyni

Müdavim
Yapılan ikazları dikkate almamak, konuları ısrarla ilgisi olmayan bölümlere açmak gibi sebeplerden dolayı 1 gün süreyle engellendiniz. Bilgilerinize.

Selam ve dua ile.

melekyüzlüm

New member
selam ben daha yeni üye oldum neden uyarı aldım!... uyarı almam için hiç birşey yapmadımm:((( daha siteyi bile gezmedim ben:((

saygılarımla....

melekyüzlüm

New member
Allah razı olsun..Hepimizin inşALLAH hayatı huzurla dolar...
yalnız kusura bakmayın ya site birascık karışık sanırım biraz zamanımı alcak..biraz daha kurcalamam lasımm..

insanFakiri

Well-known member
bende onu kastetmek istedim sanırım beni yanlış anladınız kalbinizi kıracak birşey yaptıysam affola inş malum Gönül yapmak gelmiyorsa elinden bari gönül yıkılmasın dilinden:(

melekyüzlüm

New member
kusura bakmayın evet ilk okuyunca kırıldmm ama amacınız tabiki de kırmak deil biliorumm...
ben kırdıysam üzgünüm gerçektenn öle bi amacımm yoktu...amacım biraz desteginiz almaktı sadece site hakkında...

uður1

Well-known member
Ben ne yaptıysam vatan için yaptım milletin bekası için geleceği için yaptım ben suçlu olsaydım şimdi burda değil hapiste olurdum.ben dürüst bir devrimciyim...ben bir islam davası mücahidiyim..vatanımı sevmek suçsa asılmaya idam edilmeye razıyım bir mücahid asla emekli olmaz...feda olsun başım davamıza.yeterki vatan millet davamız sağolsun....vatan sağolsun dostlarım.......

harp

Well-known member
selam hani yukarıdaki üye 1 gün engellenmiştir diyor süresi dolmuş üyeliğini açın bencede süresiz değil geçici bir süre engellenmiştir diyor zaten bence açılmalı hesabı.....