mesleklerimizi yazmaya ne dersiniz?

NİSANUR

Well-known member
Bizim meslek durumu biraz karışık.. marmara tarih mezunuyum ama hiç öğretmenlik yapmadım. Kurumsallaşma üzerine danışmanlık yapan bir şirkette eğitim sorumlusu olarak çalışıyordum fakat oradan da geçen hafta ayrıldım. Şimdi ki işim iş aramak :)

mevlam hayırlı iş ve helal kazançlar nasip ettin inş...sabır ve dua..

Abidin1

Well-known member
Selamın aleyküm;
Allah (c.c.) kolaylık versin sn. Tarihçi. Okumuş insanın işsizliği daha bir zor oluyor. :S Hele kültürel bakımdan farklı bir ortamda yaşıyorsa.

Benimde şimdilerde okuduğum alan ile ilgilendiğim alan birbirinden ayrılıyor. Düşünüyorum belkide yanlış yüksekokul tercihimdendir. :S Fakat bu ahir zaman da her şeyin başı para-ekonomi-işletme imiş. Memursal alanlar dışındaki teknik alanlarda Okulla v.b. ile ilgili değilmiş. Her şey sistemle ve ekonomi ile ilgili :S
saygılar..

Abidin1

Well-known member
Ya ben daldım da yazmadım mesleği. :005:

Eğer meslekler dedikleri gibi birer bilezikse, Benim de bir elimde çekiç bir elimde de orak var. :D Fakat yanlış anlamayın branşlar böyle yani. Ben hem İstihkamcı hem de Belgeli üreticiyim. :003: Böyle gidiyor yani.. Yani aslında eğitimim İnşaa etmek ama raydan çıkmış farklı bir kulvara geçmiş durumda.

Şimdilerde araştırdıklarımızla başka şeyler inşaa ediyoruz.. neyse :D

Allah (c.c.) ne dilerse o olur.. Her şey insanın düşündüğü gibi olmuyor ki.

harp

Well-known member
bizim meslek durumu biraz karışık.. Marmara tarih mezunuyum ama hiç öğretmenlik yapmadım. Kurumsallaşma üzerine danışmanlık yapan bir şirkette eğitim sorumlusu olarak çalışıyordum fakat oradan da geçen hafta ayrıldım. Şimdi ki işim iş aramak :)
valla abİm Şu kpss Çok zor heralde Özel dershanelerle bİr gÖrÜŞÜn İstersenİz...bende Çok severİm tarİhİ...Çok Çalirsaniz allahin İznİyle kpssyİde kazanirsiniz İnŞ.....selametle ve dua İle....