Eklediğimiz Konuların Başlıklarını Neden Değiştiriyorsunuz?

ASHAB-I BEDR

Well-known member
Esasat- Nuriye Kitabın adı olduğundan ayrıca parentezde belirtmiştim.Bunu cümleye bitiştirmek farklı olacağından yapmadım.Zira bu eser çok güzel bir eser ve kitabın adı esasat-ı nuriye diye geçmektedir.ve eseri yazanlara saygıszlık etmemk için de eserin adını özellikle ayrıca parentezde belirttim.ama her eklediğimiz bu şekilde değiştirilcekse lütfen rica ederim bilgi verin.

Nur Mesleğinin Hizmet Prensiplerini ihtiva eden “ESASAT-I NURİYE” isimli bu kitab, başta Risale-i Nur Külliyatı üzerinde ihtisas kazanan ve tahkik usulüyle kırkbeş senedir toplama ve derlemeler yapan muhterem Rüşdü Tafral Ağabeyimiz ve İTTİHAD İLMÎ ARAŞTIRMA HEYETİ tarafından uzun bir araştırma ve inceleme neticesinde titizlikle hazırlanmıştır.

ASHAB-I BEDR

Well-known member
Konu ismi aynen verdiğiniz gibi görünüyor. Değiştirildi dediğiniz bu konu mu ?
Risale-i Nur Mesleği ve İman Hizmeti ESASAT-I NURİYE

Evet bu konu başlığında parentez vardı.Yani, { "ESASAT-I NURİYE " } Böyleydi.Belki önemsiz gibi görünüyor ama geçen de değiştirilince konu ve içerik,virgül bile benim için önemli oldu.Eğer mantıklı bi sebebi varsa tabi o şekil kalabilir fakat ne olursa olsun,en azından fikrimiz alınsa daha iyi olur.Hem şevkimiz de kırılmaz.Teşekkür ederim.

Fakat ded,ğim gibi,eğerki değiştirilmesinde sayfaya dair bir görünüm ya da başka bir sebeb varsa kalabilir.Ama yoksa art niyet düşünmek istemiyorum.Allah razı olsun.

Huseyni

Müdavim
Amin, ecmain. Başlık söylediğiniz şekilde değiştirilmiştir.

Değiştirenin ismi konu altında gözükmüyordu.
Tekrar benzer sorunlar yaşarsanız bu başlık altından bildirebilirsiniz...

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
bende bu konuya değinecektim:

Konu başlıklarındaki parantezleri ben kaldırdım. Bu şekilde parantezli konu başlıkları kullanmamanız görünüm açısından daha hoş olacaktır. Bununla beraber konu başlıkları slogan değildir. Konu içeriğini açıklayıcı ve belirtici olmalıdır.