"Şunu Çok İyi Yaparım" Dediğimiz Şeyler

En Ýyi Yaptýðýmýz Þeyler Nelerdir ?

• Kullanılan toplam oy
    57

Abidin1

Well-known member
Kitap okurum. ( Kazandığım puanlarla esaslı bir kitap alacağım :dft012: )

Tarih konularına çok hakimimdir. ( Halbu ki Lisede Fen-mat, Ünide sayısalcıydım. Bir gariplik olduğunu lisede anladım Fen-mat ta çocuklar tarihten çakarken benim tarihim süperdi. Doğrusu durmadan kitap okuyor değilim. Fakat severek okuduğum bir şey aklımdan çıkmıyor. Mehter müziğinide çok severim. Bir de Rumeliliyiz ya mehter başı "Haydi ya Allah" deyince beni tutabilene aşk olsun. :005: Belki de çocukluktan geliyordur. İlk okuldayken bir resim yapmıştım. Bir kale ve kalenin içinde Yeniçeriler ok atıyor. Dışarıda da askerler kaleye ok atıyor. Kalenin üzerinde de kocaman bir Türk bayrağı var. Öğretmen annemle konuşmuştu. :dft012: Annem aklına geldikçe hala anlatır. )

Bu güne kadar iki şiir yazdım. Yani iki kere ilham geldi. (Sevmediğim bir şeyi yapamam, yapsamda saklamam. Sanırım saklamamın nedeni okuduğumda hala hoşuma gitmesi. Şiirlerim aşkla ilgili değil :dft012: )

Kitap ta karalıyorum :dft012:

Temin, siteden mail gelmeden önce webtasarımla uğraşıyordum. :dft012:

NİSANUR

Well-known member
kitap okumak demiştim en iyi yaptığım şey...
aslında çok şey saymak isterdim ama yeteneklerimi söylemekten hoşlamadığım için sadece bir tanesi kitap okumak dedim...
mesleğimde sayılırsa çok iyi dikiş dikerim yani terziyim....:)

harp

Well-known member
kitap okurum. ( kazandığım puanlarla esaslı bir kitap alacağım :dft012: )

tarih konularına çok hakimimdir. ( halbu ki lisede fen-mat, ünide sayısalcıydım. Bir gariplik olduğunu lisede anladım fen-mat ta çocuklar tarihten çakarken benim tarihim süperdi. Doğrusu durmadan kitap okuyor değilim. Fakat severek okuduğum bir şey aklımdan çıkmıyor. Mehter müziğinide çok severim. Bir de rumeliliyiz ya mehter başı "haydi ya allah" deyince beni tutabilene aşk olsun. :005: Belki de çocukluktan geliyordur. Ilk okuldayken bir resim yapmıştım. Bir kale ve kalenin içinde yeniçeriler ok atıyor. Dışarıda da askerler kaleye ok atıyor. Kalenin üzerinde de kocaman bir türk bayrağı var. öğretmen annemle konuşmuştu. :dft012: Annem aklına geldikçe hala anlatır. )

bu güne kadar iki şiir yazdım. yani iki kere ilham geldi. (sevmediğim bir şeyi yapamam, yapsamda saklamam. Sanırım saklamamın nedeni okuduğumda hala hoşuma gitmesi. şiirlerim aşkla ilgili değil :dft012: )

kitap ta karalıyorum :dft012:

Temin, siteden mail gelmeden önce webtasarımla uğraşıyordum. :dft012:
gerçekten ilginç.....

Abidin1

Well-known member
Ben webtasarımla ilgilendim. HTML ve bir az da PHP.. phpBB de kendi css stilimi bile oluşturmuştum.

Doğrusu hep tasarım yapmayı sevdim. Bu nedenle çok da araştırmadım. Ancak tasarımlarımı korumak için kabaca bilirim nasıl çalıştıklarını. PHP sitelerde = den sonra sql kodu yazıp çaıştıranlar, çeşitli programlar kullananlar. Sitenin hata yapmasını bekleyip database isminden gidenler.. Türlü türlü çeşitte çalışanlar.. Peki ama neden ? Bir insan neden böyle bir şey yapmak ister ki ? Bir site ne kadar emekle göz nuru ile yapılıyor. Kodlar la uüraşılıyor yazılıyor..

Yada bir insan neden başkasının MSN sine girmek ister ki ? Bunlada karşılaştım. :S Doğrusu Hiç hoşlanmadığım bir şeydir. Hayatımda birinin sorupta cevap vermediğim hiç bir şey olmadı. Kimsenin de gizlisini merak etmedim.

Ey iman edenler! Zannın birçoğundan sakının. Çünkü zannın bir kısmı günahtır. Birbirinizin kusurlarını ve mahremiyetlerini araştırmayın. Birbirinizin gıybetini yapmayın. Herhangi biriniz ölü kardeşinin etini yemekten hoşlanır mı? İşte bundan tiksindiniz! Allah’a karşı gelmekten sakının. Şüphesiz Allah tövbeyi çok kabul edendir, çok merhamet edendir. Hucurat / 12

Çünkü zaman ayırıcıdır, gerçeği ortaya çıkarıcıdır. Bir gün Hak gelir Batıl yok olur gider..

Sanırım ben bu tip şeylerden çok çektim.. :dft002: