-/- AsKeRe GiDiYoRuM KaRDeŞleR -/-

_vatan_

Well-known member
Esselamu Aleykum Ve Rahmetullahi Ve Berakatuh
Kardeşler _vatan_ Kardeşiniz Vatani Borçu Olan Askerliği Yapmak İçin Aranızdan 15 Ay Ayrılacak.Hakkınızı Helal Edin Paylaşımlarınızdan İstifade Ettik.Yorumlar Yaptık Konularınıza İstemeyerek Kırmış Olduysam Yorumlarımla Özür Dilerim.Benim Yoktur Hakkım Ama Var İse Tüm Kardeşlerime Helaldir İnş.
Mekan: Manisa / Kırkağaç 6. Alay Jandarma Komando Eğitim Alayı 21/02/2011 Teslim Tarihi.Gideceğim Alay Cehennemin Üçüncü Katı Olarak Nam Salmış Onun İçin Dualardan Ayırmaz İseniz Sevinirim.
Hakkınızı HeLaL Edin
En Güzele Emanetsiniz
Esselamu Aleykum Ve Rahmetullah
En Derin Saygılarımla Kardeşiniz _vatan_

DAVAMÞEHADET

Well-known member
ve aleyna aleykümselam ve rehmetullah değerli kardeşim...rabbim ebeden yar ve yardımcınız olsun inşallah..zorlu bir ortama gidiyorsunuz büyük abilerimizden babamızdan duyduğumuz kadarıyla namaz kılınmasına dahi izin verilmeyen bir ortsmla karşı karşıya gelebilirsiniz...rabbim sizi her daim korusun ve kollasın hizmetinizi orda daimi eylesin..inşallah birçok kişiye faydanız olur...rabbim davanızı daim eylesin..selam ve baki dualarımla...

LEVLAK

Well-known member
Kardeşler _vatan_ Kardeşiniz Vatani Borçu Olan Askerliği Yapmak İçin Aranızdan 15 Ay Ayrılacak.Hakkınızı Helal Edin Paylaşımlarınızdan İstifade Ettik.Yorumlar Yaptık Konularınıza İstemeyerek Kırmış Olduysam Yorumlarımla Özür Dilerim.
Mekan: Manisa / Kırkağaç 6. Alay Jandarma Komando Eğitim Alayı 21/02/2011 Teslim Tarihi.Gideceğim Alay Cehennemin Üçüncü Katı Olarak Nam Salmış Onun İçin Dualardan Ayırmaz İseniz Sevinirim.
Hakkınızı HeLaL Edin
En Güzele Emanetsiniz

Ve aleyküm selam ve rahmetullahi ve berakatühü
C.H. hayırlısıyla gidip vazifenizi yapıp dönmenizi nasib etsin. Zorluklarla karşılaştırmasın inş. Ehl-i insaf olanları çıkarsın karşınıza. Amin... Hakkımız yoktur ama varsa da helal olsun. Siz de hakkınızı helal edin.

Merih

Well-known member
Gidin gidin memlekete asker lazım zaten :) hayırlısı ile gider gelirsin kardeşim inşallah o kadar büyütme gözünde bazı şeyleri çok büyük beklenti ve endişe içerisinde de gitme sakın olaki askere 457 gün öyle yada böyle bir şekilde geçiyor.

ABDULLAH4

Forum Yöneticisi
Ve Aleyküm selam Kardesim..

Demek vatani görevi yapmak vaktin geldi Rabbim hayirlisiyla gidip gelemek nasip eylesin..
Hakkimiz yoktur ama varisa Helali hos olsun yeniden aramizda görmek ümidi ile Rabbim kolayliklar nasip eylesin..

Tambur

Well-known member
Aleykum selam vatan kardeşim,Allah'ın izniyle askerliğini yapıp gelirsin.Şuan sana askerliğini yapmış olan insanların dışarıdan söyledikleri hiçbir şeye kulak verme.Onları dinledikçe gerginleşirsin.Askerliği oluruna bırak,gerisi gelir inşaAllah...
Ayrıca ''Manisa'' küçük ama soğuk bir memlekettir. Kendine oralar da çok iyi bak ve dikkat et. Sakın hasta olma.Öpüyorum gözlerinden,Allah'a emanet ol.

mübtela1

Well-known member
Kardeşler _vatan_ Kardeşiniz Vatani Borçu Olan Askerliği Yapmak İçin Aranızdan 15 Ay Ayrılacak.Hakkınızı Helal Edin Paylaşımlarınızdan İstifade Ettik.Yorumlar Yaptık Konularınıza İstemeyerek Kırmış Olduysam Yorumlarımla Özür Dilerim.
Hakkınızı HeLaL Edin
En Güzele Emanetsiniz

Ve aleyküm selam kardeşim, hakkınızda hayırlısı olsun, tez zamanda gidip gelin inşallah, artık forumdaki cuma mesajlarınızı özleriz :( hakkım var ise helali hoş olsun sağlıcakla kalın sizde En Güzele EMANETSİNİZ, bizlerde vatan borcunu ödeyen tüm kardeşlerimize duacıyız inşallah