Varmısınız her ay 150 adet tüncina okumaya

_vatan_

Well-known member
KOCAAAAAMAN RİSALE FORUMDA HER AY 150 ADET TAMAMLARIZ HERHAL DİMİ
salatentuncina.gif

Salaten Tüncina

Bu Salâvat-ı Şerife'ye devam eden; belalardan emin olur, gelecek musibetlere perde olur, Aazuları kolay olur, muradı hasıl olur, rızkı bereketli olur.​

Okunuşu: "Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî'il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi's-seyyiât ve terfe'unâ bihâ indeke a'lâ'd-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ'l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî'l-hayâti ve ba'del-memât birahmetike Yâ erhame'r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni'mel vekîl, ni'mel mevlâ ve ni'me'n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke'l-masîr."

Anlamı: Allah'ım! Efendimiz Muhammed'e (sav) ve onun ehli beytine salat et. Bu salavat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salavat hürmetine yerine getirsin, bizi bütün günahlardan bu salavat hürmetine temizlersin, o salavat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltirsin, o salavat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi bize bunları merhametinle nasip et. Alla Tealâ bize kâfidir ve ne iyi bir dost, ne iyi bir vekildir. Ey Rabbimiz, senin mağfiretini dileriz, dönüş yalnız sanadır.

13/O9/2010 BAŞLANGIÇ 30/09/2010

İLK BİSMİLLAH BİZDEN OLSUN

13/O9/2010

150-5:145

_vatan_

Well-known member
tamam kabul aklımda başka bir şey gelmişti ama dediğin gibi eski usul devam edelim
he sevaba gelince hepsini direk sana vermem önce şirketi maneviye nin havuzuna giricek sonra binler misliyle dönecek inş

_vatan_

Well-known member
ben delailin nur kardeşimi 100 adet okumuş kabul ediyorum ve hubbuuhra kardeşimin okuduklarını da düşüyorum
124-100=24
24-3=21
bende okudum
21-10=11 adet kaldı bu ayın

Turab3

Well-known member
Yahu bu gibi şeylerde kimler alacaksa direk adını yazsa ve bölüşse daha iyi olmaz mı?Yoksa burda çıkarma işleminin snu gelmeski:)

_vatan_

Well-known member
kimse canını sıkmasın ben şüpheye fırsat bırakmamak için delailin nur kardeşim okusada okumasada ben okudum onu 100e tamamladım inş oda okudu bu ayın 150 tüncina sı bitti şimdii önümüzdeki aylara bakıcaz inş.he bu arada alan kardeşler az alsınki herkes alsın bundan istiyorum bi tane tüncina ile 10.000 ler tüncina sevabı alalım istiyorum.bide okudukça yazılsın inş
he bide direk bölüşme olunursa diğer kardeşlere fırsat kalmaz herkes okudukça yazar herkes faydalanır diye düşünüyorum.
saygılar_vatan_ kardeşiniz

Turab3

Well-known member
o da doğru afferin vatan sevdim seni hacı:045::045:

en azından duayı yapanlar oluyo vekaletle yapılmadıktan sonra no problem:)

Tam gaz devam...ben de varım başladığınızda tabi...:)

_vatan_

Well-known member
evet ne demiştik bir dahaki ay yeni bir 150 ile başlıyıcaz.Ay geldi buyurun inş en fazla tüncina alma sayısı 5 adettir 5 adetten fazla istemeyelim lütfen.(Tüncinalarımız sotuklarla sınırlıdır)
Ilk beşi ben aldım ve okudum

1. 5 adet

hubbuuhra

Well-known member
evet ne demiştik bir dahaki ay yeni bir 150 ile başlıyıcaz.Ay geldi buyurun inş en fazla tüncina alma sayısı 5 adettir 5 adetten fazla istemeyelim lütfen.(Tüncinalarımız sotuklarla sınırlıdır)
Ilk beşi ben aldım ve okudum

1. 5 adet

tamam istemiyoruz 3. 5 adedi de ben alıyorum bak 5 ten fazla almıyorum dikkatini çekerim :033::005::033: