Bugünkü iftar menüm:)

Abidin1

Well-known member
Bugünkü iftar menüm: SULU köfte, SU böreği, SU Muhallebesi, Ekşili SULU köfte, Maden SULU börek, SU kabağı tatlısı, SUUUUU SUUU SUUUU................

Çok iç ferahlatıcı bir menü. Vallahi canım çekti.
Birde ben hep ayrıntıda takılırım. :D Yani Maden sulu börek :D bir börek türümüdür ? Yoksa yanında Maden suyu içecek olarak mı xD
Aman Allah'ım sanırım Serap görüyorum :005::005:

Elif_Gibi

Well-known member
maden sulu börek diğer adıyla sodalı börek pek güzel olur neden yadırgadınız anlamadım :D

su varsa bende gelirim gönülsızım adres ver caminin ne tarafına düşüyo sizin ev :p:p:D

GÖNÜLSIZIM

Well-known member
çok kolay elif..hemen veriyorum adresi:)
caminin yanındaki ara yoldan 450 metre ilerle. Sağa dön.. 320 metre yürü. Sola dön.. 175 metre 36 cm yürü.. tam karşında bizim ev olacak :p

_vatan_

Well-known member
heh gönülsızım şöyle bi açık adres yaz misafirlerin çoğaldı hem bende tadına bakmak istiyom madensulu böreğin yemeden ölürsem gözlerim açık gider öbür dünyada sorarım hesabını

Abidin1

Well-known member
caminin yanındaki ara yoldan 450 metre ilerle. Sağa dön.. 320 metre yürü. Sola dön.. 175 metre 36 cm yürü.. tam karşında bizim ev olacak :p

(( Ayrıntılara takılırım demiştim :003: )) Bir sorun var. :D Camiden sonra tam 945 metre 36 santim yürümek gerekiyor. Neredeyse 1 kilometre. Sayın GÖNÜLSIZIM sanırım sizin eviniz Camiye yakın deil.:005:

saygılar..

Elif_Gibi

Well-known member

sanırım uzunca bi metreye ihtiyacım olucak :D:D

(( Ayrıntılara takılırım demiştim :003: )) Bir sorun var. :D Camiden sonra tam 945 metre 36 santim yürümek gerekiyor. Neredeyse 1 kilometre. Sayın GÖNÜLSIZIM sanırım sizin eviniz Camiye yakın deil.:005:

saygılar..

Allahım ya ne güldüm bu yoruma :D:D:D Allahda sizi güldürsün :)