neden yazılar kopyalanmıyor?

Vefa_1

Active member
bu forumdan mı kaynaklanıyor yoksa benim bilgisyardan mı anlamadım, neden yazıları kopyalayamıyorum
yanlış anlamayın burdan yazıları alıp başka bir yerde paylaşmak için değil
bazen alıntı yapmak gerekiyor yada o yazıyı yazıcıdan çıkarmak istiyoruz ama bu mümkün olmuyor

ayrıca anlamını bilmediğimiz kelimelern üzerine tıkladığımızda diğer forumlarda anlamını gösteriyor burda neden o şekilde bir uygulama yok?

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
bu forumdan mı kaynaklanıyor yoksa benim bilgisyardan mı anlamadım, neden yazıları kopyalayamıyorum
yanlış anlamayın burdan yazıları alıp başka bir yerde paylaşmak için değil
bazen alıntı yapmak gerekiyor yada o yazıyı yazıcıdan çıkarmak istiyoruz ama bu mümkün olmuyor

ayrıca anlamını bilmediğimiz kelimelern üzerine tıkladığımızda diğer forumlarda anlamını gösteriyor burda neden o şekilde bir uygulama yok?

Yazıcıdan çıktı almak için çıktısını almak istediğiniz mesajın üst kısmındaki seçenekler kısmından yapabilirsiniz örnek :

yazc.jpg

Vefa_1

Active member
150 çok değil mi ya:032:

alıntı yapılmadığı için kelimelerin üzerine çift tıkldığımda anlamını da vermiyor
buraya 150 mesaj yazarsam artık bütün kelimelerin anlamını çözmüş olurum tıklamaya da gerek kalmaz:)

Teşekkürler vefa ben de bu soruyu sormayı düşünüyordum siz sormuşsunuz ..Bilgilendirme için yönetime de teşekkürler ama 150 bence de çok gibi 100 bari olsaydı :) diye geçirdim içimden öyle :)