feza'nın evi...

ebrar172

Well-known member
feza bu evi sana bütün tevhid ekibi olarak para toplayıp aldık...okulunda başarılı bir dönem geçirdin hakkın...güle güle otur...yalnız balkon biraz sorunlu pek balkona çıkma ustayla konuştuk gelip yapacak...:D

haa bu arada yapım aşamasında sağolsun Merih herşeyi kayıt etti..TaLHa en pahalı malzemeyi aldı yani herşeyiyle sana layık arkadaşım benim...fonda çalan müziğide tevhid gen orkestrası çaldı...:p

http://www.vimeo.com/moogaloop.swf?..._byline=1&show_portrait=0&color=&fullscreen=1[VIMEO]453710[/VIMEO]

FaKiR

Meþveret Bþk.
feza bu evi sana bütün tevhid ekibi olarak para toplayıp aldık...okulunda başarılı bir dönem geçirdin hakkın...güle güle otur...yalnız balkon biraz sorunlu pek balkona çıkma ustayla konuştuk gelip yapacak...:D

haa bu arada yapım aşamasında sağolsun Merih herşeyi kayıt etti..TaLHa en pahalı malzemeyi aldı yani herşeyiyle sana layık arkadaşım benim...fonda çalan müziğide tevhid gen orkestrası çaldı...:p

http://www.vimeo.com/moogaloop.swf?..._byline=1&show_portrait=0&color=&fullscreen=1
sagolasin ebrar kardesim ya cok incesin,:)

bulutlar uzerinde ev istemistim hemencecik oraya kavusayim diye ilk once burda otur diyosun yani,
cunku burda iki gunde zaturye olur insan,
3.gunde tahtali koyu boylar,
orda gorur bol bol bulutlari:D,

sagol yani cok tesekkur ederim,:),benden bu kadarcabuk kurtulmak istedigini bilmiyodum:(

ebrar172

Well-known member
sagolasin ebrar kardesim ya cok incesin,:)

bulutlar uzerinde ev istemistim hemencecik oraya kavusayim diye ilk once burda otur diyosun yani,
cunku burda iki gunde zaturye olur insan,
3.gunde tahtali koyu boylar,
orda gorur bol bol bulutlari:D,

sagol yani cok tesekkur ederim,:),benden bu kadarcabuk kurtulmak istedigini bilmiyodum:(

ya nesini beğenmedin ...:eek:
bu kadar güzel ev aldık bide iyi sen beğenme bizde tevhid ekibi olarak devremülk yaparız orayı...hepimiz gideriz sen gelme ...:p

GuLSerbeti

Well-known member

http://www.vimeo.com/moogaloop.swf?..._byline=1&show_portrait=0&color=&fullscreen=1

Fezapilotu almiyorsa ben Talibim....bu eve...:rolleyes:
Tesekkurler...:)

ebrar172

Well-known member
Fezapilotu almiyorsa ben Talibim....bu eve...:rolleyes:
Tesekkurler...:)

yok GuLSerbeti beğenmedi evi feza...bizde karar verdik tevhid ekibi olarak devremülk usulu sırayla kullanıcaz evi..:D:D
sen hangi ayı istediğini söyle şimdiden ...:)

bu kadar güzel evide beğenmedi ya artık düşünemiyorum feza nasıl bir ev ister damat adayından evleneceği vakit...:p

GuLSerbeti

Well-known member
yok GuLSerbeti beğenmedi evi feza...bizde karar verdik tevhid ekibi olarak devremülk usulu sırayla kullanıcaz evi..:D:D
sen hangi ayı istediğini söyle şimdiden ...:)

bu kadar güzel evide beğenmedi ya artık düşünemiyorum feza nasıl bir ev ister damat adayından evleneceği vakit...:p

ben begendim dogrusu... Falling Waters favorilerimdendir... ama bu kadar yakin gormemistim dogrusu...:rolleyes: ortama uyumu muhtesem bir ev...

madem devremulk;:) o halde benim icin selalenin serin ve gur aktigi bir mevsim olsun... ilkBahar olabilir; mesela mayis ayi... kuru yapraklarin suruklendigi bir Ekim ayida olabilir...:rolleyes:

Fezapilotu dermis; evime yerlestiler bile...:p

ebrar172

Well-known member
ben begendim dogrusu... Falling Waters favorilerimdendir... ama bu kadar yakin gormemistim dogrusu...:rolleyes: ortama uyumu muhtesem bir ev...

madem devremulk;:) o halde benim icin selalenin serin ve gur aktigi bir mevsim olsun... ilkBahar olabilir; mesela mayis ayi... kuru yapraklarin suruklendigi bir Ekim ayida olabilir...:rolleyes:

feza kendi istemedi ne yapalım...:p
bu kadar güzel evi istemedi ya onun için yeni planlarım var çok yakında...:D:D

FaKiR

Meþveret Bþk.

:eek::eek::eek:
gulserbeti hayal kirikligina ugrattin beniiiiii
bunu senden hic beklemezdim:eek: