Birgün tevhid gen tr İle Tanıştık.

memluk

Hatim Sorumlusu

Birgün tevhidgen tr İle Tanıştık.

Kimimiz Google'dan.

Kimimiz Bir Arkadaşın Tavsiyesiyle Katıldık tevhidgen Ailesine.

Aslında Sabah Kalkmak Pek Kolay Olmamıştı.

Gecenin Geç Saatlerine Kadar Buralardaydık Çünkü.

Bizi Sabah Kalkıp Bilgisayara Yönlendiren Sitemizin Bizdeki Yeri Nerdeydi Diye Düşündüğümüzde.

Kalbimizde ve Zihnimizde Olduğunu Bulmak Hiç De Zor Olmamıştı.

Zaman Kahvaltı Zamanıydı Aslında.

afiyet Olsun

Biz Çayımızı Alıp Bilgisayarın Kenarında Birşeyler Atıştırırdık.

Önemli Olan Forumlardan Bir şey Kaçırmamaktı

Bilgisayarımızı Daha Fazla mı Sever Olmuştuk Ne.?​

Aslında İyice Düşündüğümüzde

Bebeklik Yıllarından Kalma Bir tevhid Sevgimizin Olduğunu Söylüyordu Bilinçaltımız

Kimimiz Evde Kimimiz İşe Gitmek İçin Yolda Olsa da

Ortak Olan Tek Noktamız.

Sitemizin Hep Aklımızda Olmasıydı.

Forumları Yorumladık Beraberce.

Kimi Zaman Alkışladık.

Bazı Konular Bizi Düşündürdü.

Kızdığımız Zamanlar da Olmadı Değil.

mad.gif

Ama Biz Gülüp Geçmesini Hep Bildik.

Kimi Zaman Hızımızı Alamayıp Konuları Tekrar Ettik.

Uyarıldığımız Zamanlar da Oldu.

Karşımızdakine Söz Hakkı Vermesini Bildik.

Forum oyunları çok eğlenceliydi ,yarışarak Eğlendik

Doğum günlerimizi hepberaber kutladık.

Her ne kadar pastamız sanal olsada.

Bilgisayarımız her ne kadar bu duruma isyan etse de.

Biz Sonuna Kadar Forumumuzda Hep Beraber Olmaya Çalıştık.

Ve Son Söz Olarak.

www.tevhid gen tr

Biz Burada Seninle Beraber Olmaktan Büyük Mutluluk Duyuyoruz...

mihrimah

Well-known member
Gerçekten çok güzel olmuş.
Bende bu siteyi bir konu araştırırken buldum, sonra bir baktımki müptelası olmuşum. Burada bambaşka bir kardeşlik var.
Evet, kimi zaman kızarız, kimi zaman kırılırız ama, asla birbirimize kin duymayız çünkü ne olursa olsun tüm yazışmaların altında Allah rızası var.

Merih

Well-known member
2007 yılının Şubat ayı idi TaLHa ile yeni projeler üzerine konuşurken Tevhid.Gen.Tr alan adının boşda olduğunu gördüm :) TaLHa ile konuşurken mutlaka alalım demiştim. Ben akşama halledicem alıcam o domaini demişti tabi o bunu derken ben domaini çoktan kayıt etmiştim bile :) akabininde forum sitemizi kurduk ilk etapda düşüncemiz saidnur.org daki kurulu olan smf forum sistemini içindeki konu ve üyeler ile buraya aktarmak idi. Bunun için epey bi çabaladık uğraştık ama olmadı maalesef sonrasında forumu tekrar başdan kurduk iki ayrı forum sitemiz oldu tevhid.gen.tr nin üzerine epey bi çaliştik ama tabi bu arada saidnur.org forumda aynı şekilde devam ediyodu lakin bütün insanlar bu foruma toplanmışlardı. :) Saidnur.org çok sahipsiz kalıyordu akabininde oradaki forum siteside kapatarak buraya yönlendirdik forum nasıl bu hale geldi bunu bende anlamadım :) ama sizlerinde desteği ile maşallahı var epey bir ilerledi artık sesimizi daha geniş kitlelere duyurabiliyoruz. bu Tevhid.gen.tr nin Hikayesi işte

memluk

Hatim Sorumlusu
2008 yılının Şubat ayı idi TaLHa ile yeni projeler üzerine konuşurken Tevhid.Gen.Tr alan adının boşda olduğunu gördüm :) TaLHa ile konuşurken mutlaka alalım demiştim. Ben akşama halledicem alıcam o domaini demişti tabi o bunu derken ben domaini çoktan kayıt etmiştim bile :) akabininde forum sitemizi kurduk ilk etapda düşüncemiz saidnur.org daki kurulu olan smf forum sistemini içindeki konu ve üyeler ile buraya aktarmak idi. Bunun için epey bi çabaladık uğraştık ama olmadı maalesef sonrasında forumu tekrar başdan kurduk iki ayrı forum sitemiz oldu tevhid.gen.tr nin üzerine epey bi çaliştik ama tabi bu arada saidnur.org forumda aynı şekilde devam ediyodu lakin bütün insanlar bu foruma toplanmışlardı. :) Saidnur.org çok sahipsiz kalıyordu akabininde oradaki forum siteside kapatarak buraya yönlendirdik forum nasıl bu hale geldi bunu bende anlamadım :) ama sizlerinde desteği ile maşallahı var epey bir ilerledi artık sesimizi daha geniş kitlelere duyurabiliyoruz. bu Tevhid.gen.tr nin Hikayesi işte

allah razı olsun...
bi hayli zahmet çekmişsiniz ama değdi sıkıntılara ,kimine sırdaş kimine yoldaş oldunuz

TeFaNi1

Well-known member
2008 yılının Şubat ayı idi TaLHa ile yeni projeler üzerine konuşurken Tevhid.Gen.Tr alan adının boşda olduğunu gördüm :) TaLHa ile konuşurken mutlaka alalım demiştim. Ben akşama halledicem alıcam o domaini demişti tabi o bunu derken ben domaini çoktan kayıt etmiştim bile :) akabininde forum sitemizi kurduk ilk etapda düşüncemiz saidnur.org daki kurulu olan smf forum sistemini içindeki konu ve üyeler ile buraya aktarmak idi. Bunun için epey bi çabaladık uğraştık ama olmadı maalesef sonrasında forumu tekrar başdan kurduk iki ayrı forum sitemiz oldu tevhid.gen.tr nin üzerine epey bi çaliştik ama tabi bu arada saidnur.org forumda aynı şekilde devam ediyodu lakin bütün insanlar bu foruma toplanmışlardı. :) Saidnur.org çok sahipsiz kalıyordu akabininde oradaki forum siteside kapatarak buraya yönlendirdik forum nasıl bu hale geldi bunu bende anlamadım :) ama sizlerinde desteği ile maşallahı var epey bir ilerledi artık sesimizi daha geniş kitlelere duyurabiliyoruz. bu Tevhid.gen.tr nin Hikayesi işte

İyiki kurmuşsunuz bu güzel siteyi Merih abim.İnşaallah size de iyiki kurmuşuz dedirtebiliyoruzdur.Rabbim ebeden Razı olsun.Çok sebeplendik.Çok faydasını gördük.Asla bağımızın kopmayacağı ebedi dostluklar kazandık burda...

ebrar172

Well-known member
çok eski zamanların birinde saidnur.org diye bir site vardı aslında herşey orada başladı...:005:
hani düşünüyorum düşünüyorum ne zaman üye olmuştum hatırlayamıyorum
fakat gençtim onu hatırlıyorum , delikanlılık çağlarımızdı velhasıl...:p
gel zaman git zaman siteden çıkmaz olduk bizi arayanlar orada buluyordu diyebiliriz...
:028:

mesela huseyni o zamanlar karaelmastı o kadar eski düşünün...:dft002:
TaLHa gelir gelir konulara kilidi vurur giderdi ; adı çilingirciye çıkmıştı
kimsenin gözünün yaşına bakmaz konuya asma kilidi takar anahtarıda denize atardı...
icon10.gif
(bu çilingirci ismini ona kimmi takmıştı benden duymuş olmayın ama ; pilotun biri :D )
Merih radyodan gitar eşliğinde şarkılar söyler
Tarihci taife-i nisa diye söylenir söylenir gezerdi....:020:
sonra işte Merih anlatmış zaten hepimiz buraya geldik yani Tevhid çatısı altında toplandık eski saidnurla tevhidi harmanladık bir güzel..
icon12.gif

seneler seneleri kovaladı birde baktık yaşlanmışız...:033:

kýþ meleði

Well-known member
allah razı olsun çok güzeldi evet artık bilgisayar başından kalkamaz olduk
hem konu açarak bir şeyler öğreniyoruz hemde okuyarak ve bilmediğimiz öğrenmediğimiz ne çok şey var diyoruz ama arada da mizaha ve sohbete de hayır demiyoruz elinize sağlık çok güzeldiiiii

müdavim

Üye Sorumlusu
tevhid.gen.tr ye bi şekilde gelmişiz.

googleden sanırım...

google.jpg

bir geldim geliş o geliş:)
-----

diğer yer imleri boynu bükük kaldı

fix_you_by_islandtime.jpg

kendi sitemizi bile ihmal ettik(istianem)
-----

aileden tepkiler aldık

c565c0cbc8fa831299b3ec0fee94e70c.jpg

sineye çektik

folon.jpg

-----

gizli, saklı.

001wi3.jpg

uykudan

image2661pc5.jpg

gezmeden

meyvesepeti0_10adafayt.JPG

fedakarlık ettik icabında...
-----

bir kardeşimizin bir sıkıntısı olsa

skibbe_sikintili_yakin.jpg

taa yüreğimizde hissettik,

dualar ettik.
-----

bir sevinci, neşesi olsa...

nurseher_adszhd3.jpg

bütün kalbimizle katıldık

krmz_kalp.JPG

-----

birkaç gün online görmesek

merak.jpg

merak ettik.
-----

hele geçici ayrılanların bile geri gelmesi için (bardak, nimet, tambur)

ayrilik_logo.jpg

yalvardık, sayfalarca dil döktük.
-----

subahar_08072007b.jpg

pc yi açtık

2-22-09-eee-pc-t91.jpg

ilk tevhide adım attık

clock1.jpg

saatlaerce orda kaldık.
-----

pişman değiliz asla...

time.jpg

vaktimizin zayi olmadığı kanaatindeyiz çünkü.

çok değerli yönetici ve üyelerimizle ciddi dostluklar kurduk.

dostluk10012.jpg

hergün arkadaşlarımızla selamlaşıp değerli paylaşımlarını takip ettik

hakhakjw3.jpg

sizleri Allah için seviyoruz.

burda olmaktan mutluyuz.
kabul gördüğümüz için teşekkür ederiz.
saygılar...

iyinesil

Well-known member
uzun zaman oldu buraya üyeliğim.Yaş itibarıyla sanırım hepinizin ağabeyi konumundayım(bazılarının amcası yahut dayısı:)).bugünkü mesajlar bölümünü genelde okumaya çalışıyorum.Bir öğrencimin vasıtası ve tavsiyesiyle buraya dahil oldum.Zaten nette dolaştığım site sayısı da 5 değildir...