Şu an hangi kitabı okuyorsunuz?

medine gülü

Well-known member
kimin elinde hangi kitap var??

RİSALE_İ NUR KÜLLİYATINDAN "LEMALAR"ADLI RİSALE_İ OKUYORUM KÜLLİYATI DEVREDİYORUMDA NASİPSE 5.DEVREDİŞİM OLUCAK RABBİM ANLAMAYI VE ANLADIĞIMLA AMEL ETMEYİ NASİP ETSİN (AMİN) AYRIYETTEN MUHAMMED BOZDAĞ (İSTEMENİN ESRARI) GERÇİ RİSALELER BAŞKA KİTABA İHTİYAÇ BIRAKMIYOR AMA BAZI KONULARI DAHA İYİ ANLAMAMI SAĞLIYOR NEYSE ÇOK KONUŞTUM BÜTÜN KARDEŞLERE H.GÜNLER

Huseyni

Müdavim

efşan ' Alıntı:
NASİPSE 5.DEVREDİŞİM OLUCAK RABBİM ANLAMAYI VE ANLADIĞIMLA AMEL ETMEYİ NASİP ETSİN (AMİN)

maşallah çok güzel, ben daha 1 defa bile baştan sona bitiremedim, nasip olmadı. sözler e başlıyorum, 10.söze kaç defa geldiğim oldu ama bi türlü onuncu sözü geçemedim. diğerlerindede aynı problem oldu. bu yıl ilk defa inşallah ne olursa olsun bitirmeyi kafaya koydum. dualarınızı eksik etmeyin, Allah'a emanet olun.

medine gülü

Well-known member

nuruvuslat ' Alıntı:
maşallah çok güzel, ben daha 1 defa bile baştan sona bitiremedim, nasip olmadı. sözler e başlıyorum, 10.söze kaç defa geldiğim oldu ama bi türlü onuncu sözü geçemedim. diğerlerindede aynı problem oldu. bu yıl ilk defa inşallah ne olursa olsun bitirmeyi kafaya koydum. dualarınızı eksik etmeyin, Allah'a emanet olun.
ÜSTAD DİYOKİ İYİ VE HAYIRLI İŞLERİN MUZIR MANİLERİ ÇOKTUR İŞTE O AŞAMADA BİRAZ ZORLUK ÇEKERSİNİZ DAHA SONRA İSTESENİZDE BIRAKAMIYORSUNUZ RİSALALER BENİM YARENLERİM VE BEN YARENLERİMİ HEP YANIMDA TAŞIRIM ONLAR ŞU DÜNYA DENİLEN SAHRADA BENİM PUSULALARIM DOĞRU YOLU GÖSTERİCİLERİM NEYSE RABBİM ANLAYARAK BİTİRMEYİ SİZEDE NASİP ETSİN İNŞ PROBLEMLERE SET ÇEKMEK ZAMANIDIR ŞİMDİ HADİ BAKALIM GAZAN MÜBAREK OLSUN .)

illailayh

Active member

efşan ' Alıntı:
ÜSTAD DİYOKİ İYİ VE HAYIRLI İŞLERİN MUZIR MANİLERİ ÇOKTUR İŞTE O AŞAMADA BİRAZ ZORLUK ÇEKERSİNİZ DAHA SONRA İSTESENİZDE BIRAKAMIYORSUNUZ RİSALALER BENİM YARENLERİM VE BEN YARENLERİMİ HEP YANIMDA TAŞIRIM ONLAR ŞU DÜNYA DENİLEN SAHRADA BENİM PUSULALARIM DOĞRU YOLU GÖSTERİCİLERİM NEYSE RABBİM ANLAYARAK BİTİRMEYİ SİZEDE NASİP ETSİN İNŞ PROBLEMLERE SET ÇEKMEK ZAMANIDIR ŞİMDİ HADİ BAKALIM GAZAN MÜBAREK OLSUN .)

efsan sen neymişsin de haberimiz yokmuş:):) maşallah maşallah...