Profilimden Mesaj Yazamıyorum Diyenler...

Huseyni

Müdavim
"Profil mesajlaşma Servisini kullanamıyorum, mesaj yazamıyorum !" diyen kardeşlere duyurulur:

Profil Mesajlaşma Servisimizi kullanabilmeniz için 150 mesaj sayısına ulaşmanız gerekmektedir. Bazı olumsuzluklara önlem olması açısından, yöneticilerimiz tarafından böyle bir karara varılmıştır. Anlayışla karşılayacağınızı umud eder, faydalı paylaşımlarınızın devamını dileriz.

Tevhid Gen Tr Yönetimi

hamzali

Active member
Sevgili yönetim belirtiğiniz gibi 250 mesaj sayısına ulaşmamız gerekiyor.Ulaşamasak bize gelen mesaja nasıl cevap yazacağız.Acizane fikrim 250 mesajı olmayanlara mesaj gelmesin diye düşünüyorum.Çünkü bize yollanan mesaja karşı cevap yazma hakkımız olduğunu düşünüyorum.Saygılar

tafly38

Active member
bana aktivasyon linki gelmiyo
email adresim ...............
yetkili arkidesler ilgilene bilirmi lütfen

...özel mesaj gönderemiyorum da o yüzden bura ya yazdim

tafly38

Active member
sasasin artik ben de diyer bir cok
üyeler gibi aktif üyeyim
juhu.gif
:p
smiley10.gif
respekt.gif
:D
sizleri cok seviyorum arkidesler

Müekked

Well-known member
Sevgili yönetim belirtiğiniz gibi 250 mesaj sayısına ulaşmamız gerekiyor.Ulaşamasak bize gelen mesaja nasıl cevap yazacağız.Acizane fikrim 250 mesajı olmayanlara mesaj gelmesin diye düşünüyorum.Çünkü bize yollanan mesaja karşı cevap yazma hakkımız olduğunu düşünüyorum.Saygılar

böyle bir uygulama var ise. bir yıl sonraya cevap vermek üzere sabrınızı rica ediyorum...:)

Ukbaa

Well-known member
Profilden mesaj gönderebilmeniz için artık yeni uygulamaya göre 150 msjınız olması gerek. Siz yine şanslısınız. :D

Hayırlı olsun ..

akna

Well-known member
Yanlış hatırlamıyorsam profil mesajı gönderebilmeniz için sahip olmanız gereken mesaj sayısı yönetim kararıyla 150 ye indirilmiştir..
Yanlış hatırladığımıda sanmıyorum aslında çünkü;
tam ben 250 yi tamamlamıştım sonra 150 ye inmişti :003:

Müekked

Well-known member
Şans tesadüftür tesadüf ademdir... nasip daha doğru. :)

En azından ilk üyelerin "anlamsız mesajlarla" bu kotayı doldurmaya çalışacağını düşündüm.. Muhabbetin samimi olmamasını da tabiî...Uygulamayı başlatanları tebrik ediyorum..:)

Merih

Well-known member
Forumda henüz 27 mesajınız var. Dost Üye grubuna girmiş olmak için 150 mesaj sınırını aşmanız gerek sizin mevcut 27 adet mesajınız bulunmaktadır. Dolasıylada iptal edilen birşey sözkonusu değildir.

Merih

Well-known member
mesajlarımı silmezseniz sevinirim

hubbuuhra sizin zaten mesajlarınız silinmedi çok iyi biliyorsunuzki Dost üye grubuna atandıktan sonra çıkan problemlerden ötürü üyeliğiniz tekrardan eski haline getirildi. Siz zaten hali hazırda 150 mesaj yazmamıştınız 150 Mesajı ben size eklemiştim. Bunu size özel olarakda izah etmiştim.

Abidin1

Well-known member
Bilgi için teşekkürler. Bende başta profil mesajlarına neden cevap yazamadığımı çözemiyordum. Bu demektir ki Daha benim 100 küsur mesaja ihtiyacım var :D