Emrah Doğruyol ile şoke eden dolandırıcılık! ‘15 Temmuz’daki gibi kıyamet kopacak’

Emrah doğruyol isimli şahısa geçen gece dolandırıcılık büro amirliği tarafından baskın verildi.
Emrah Doğruyol adlı kişi hakkında savcılığa arka arkaya 24 vatandaştan suç duyurusu gelince, polis dolandırıcılık operasyonunun startını verdi. Gece 05:10’da düzenlenen operasyonda, Doğruyol soy isimli şahısın evinden çok sayıda ruhsatsız tabanca, kullanılmak üzere kokain, hayat kadını ve kirli para çıktığı öğrenildi. Savcılık tarafından 24 kişinin suç duyurusu değerlendirilerek başlatılan operasyonda, dolandırıcı Emrah Doğruyol’un bütün mal varlığına el konuldu.

Emrah Doğruyol Yavaş İşleyen Adaleti Fırsata Çevirmiş

Mağdurların arasından birtanesinin yaptığı açıklamaya göre: “ Şahıs kendisine insanları güvendirerek, sözler vererek, insanlara vaatler sunarak dolandırıyormuş. Ben; Emrah Doğruyol tarafından dolandırıldığımda, kendisini cep telefonundan arayarak bunu insanlara neden yaptığını sordum. Aldığım cevap ise ‘Yavaş işleyen adaleti fırsata çeviriyorum’ oldu. Şahısın aktif olarak uyuşturucu madde kullandığını öğrendim ve şahıs hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundum” dedi.

A. D. isimli şahısın savcılığa bulunduğu suç duyurusundan sonra, 15 gün içinde 23 kişinin daha Emrah Doğruyol hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi. Savcılık suç duyurularını değerlendirerek düzenlediği operasyonda, şahıs adına söylenen duyuruların gerçekliğini onayladı.

0zbjaV.jpg