Siteye Dailymotion Videosu Ekleme

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ
Öncelikle,siteye giriyoruz Dailymotion video eklemek istedigimiz video klibi seciyoruz ben garip kardesimizin istegi uzerine Mustafa Ceceli - Karanfil klibini ornek verecegim insAllah...

[dm="Mustafa Ceceli"]x8gnd4_mustafa-ceceli-karanfil-2009-by-alu_music[/dm]

Kullanacagin kodlar ;aradaki = ben ekledim ozelikle yaptim yoksa bu kodlarla yeniden video goruntusu cikacakti ama siz ekleme yapinca arada bunlar = olmayacak tabiki :)

[=dm="Mustafa Ceceli "]x8gnd4_mustafa-ceceli-karanfil-2009-by-alu_music [=/dm]

resimleri dikkatli incelerseniz insAllah sorunsuz yaparsiniz tabi ben dogru anlatabildimse :)

kolay gelsin herkese...

ReþHa2

Well-known member
[dm="Outlandish"]x174s2_outlandish-aicha_music[/dm]

Hani bir ara ünlü bir şarkı vardı ,Türkiye'de Musab söylüyordu ''Ayşa'' bu şarkı onun yabancı versiyonu..
-Aicha-

Nuru Ahsen ben de merak ediyordum teşekkürler.:)

ebrar172

Well-known member
Öncelikle,siteye giriyoruz Dailymotion video eklemek istedigimiz video klibi seciyoruz ben garip kardesimizin istegi uzerine Mustafa Ceceli - Karanfil klibini ornek verecegim insAllah...

[dm="Mustafa Ceceli"]x8gnd4_mustafa-ceceli-karanfil-2009-by-alu_music[/dm]

Kullanacagin kodlar ;aradaki = ben ekledim ozelikle yaptim yoksa bu kodlarla yeniden video goruntusu cikacakti ama siz ekleme yapinca arada bunlar = olmayacak tabiki :)

[=dm="Mustafa Ceceli "]x8gnd4_mustafa-ceceli-karanfil-2009-by-alu_music [=/dm]

resimleri dikkatli incelerseniz insAllah sorunsuz yaparsiniz tabi ben dogru anlatabildimse :)

kolay gelsin herkese...

güncelleme..anladığım kadarıyla kardeşlerin ihtiyacı var birçok konu açılmıştı fakat Ahsenin anlatımını buldum buyrunuz...selam ile..