Antalyaspor

HaberRss

Haber Robotu
zamanlogo.jpg
Yeni sezon hazırlıklarını Isparta Sirene Davraz Otel'inin futbol sahasında sürdüren Medical Park Antalyaspor'un futbolcuları Serkan Balcı, Uğur İnceman ve takıma yeni katılan kaleci Fornezzi iddialı konuştu.Otelin konferans salonunda düzenlenen basın toplantısında Orduspor'dan gelen Fornezzi, Antalyaspor'un iyi organizasyona sahip bir takım olduğunu belirterek, burada olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Fornezzi, "Futbol potansiyeli fazla olan bir takıma geldim. Takımın bu sezon geçen sezona oranla daha iyi bir performans sergileyeceğine inanıyorum. Ümit ediyorum kulüp tarihinde yer etmiş futbolculardan biri olurum." dedi. Fornezzi, konuşmasının devamında, "Göstereceğimiz performansla umuyorum hem hocamızın, hem kulüp yöneticimizin istediği başarıya ulaşabiliriz. Bu başarıyı yakalamak için buraya geldim. Bu takımla beraber her şeyi yapabiliriz. Yeni transferler de gelecek. Hedefler arasında Avrupa'da oynamak var. Antalya'da daha önceden bildiğim ve takip ettiğim bir takım." dedi. Trabzonspor'dan gelen Serkan Balcı da Medical Park Antalyaspor'un kendisi için yeni bir heyecan olduğunu söyledi. Antalyaspor'un oturmuş bir kadrosunun bulunduğunu kaydeden Balcı, "Bu takım için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Bu takıma, bu şehre katkı sağlarsam mutlu olacağım. Antalyaspor'daki çoğu futbolcuyu önceden tanıyordum. İnşallah, ben de çok çabuk takıma kaynaşırım. Yabancılık çekmeden iyi bir performans sergileyeceğim" diye konuştu. Uğur İnceman da güzel bir kamp dönemi geçirdiklerini, şimdilik her şeyin güzel gittiğini, ciddi bir sakatlık yaşamak istemediklerini kaydetti. Serkan Balcı ve Fornezzi ile güçlendiklerini belirten İnceman, şöyle konuştu: "Umarım Antalyaspor'a katkı sağlarlar. Takımımıza hayırlı olmasını diliyorum. Zaten ikisi de tecrübeli. Mutlaka hem şehre hem de takıma katkı sağlayacaktır. Samet Hoca, zaten Türkiye'de tanınmış. Kendisi hakkında söylenecek fazla bir şey yok. Biz sadece onun isteklerini yerine getirip, iyi bir sezon geçirmek istiyoruz. Hep birlikte yeni gelen arkadaşlarla bunu başarabiliriz."Bu arada Medical Park Antalyaspor, Davraz'daki yeni sezon hazırlıklarını günde çift idmanla sürdürüyor. Tita'nın kampa katılması ile takımda eksik oyuncu kalmazken son antrenman oldukça neşeli geçti. Top saklama oyunu ile başlayan antrenman top çalışması ile devam etti.(CİHAN)

Devami...