Bir Buket Gul Olsa Forumda Kime Verirdiniz?

vera'

Well-known member
buket degilmi, herkese paylastirirdim:043::043::043::):)

attachment.php

saol feza pilotu:021:

bende aynı görüşteyim ama biri warki onun hakkını hiç ödeyemem,
oda RUHUMUN İKİZİ HANNEM ona werirdim,
CANIM DOSTUM İYİKİ WARSIN:043:

Yeltegiyan

Elfidam
bende aynı görüşteyim ama biri warki onun hakkını hiç ödeyemem,
oda RUHUMUN İKİZİ HANNEM ona werirdim,
CANIM DOSTUM İYİKİ WARSIN:043:

teşekkür ederim dostummmm:009: sende iyi ki varsınn......bende sana verirdim Vallahi :005:(ama buket yetmez kii ben san gül bahçeleri alırdım......)

FiKRİmİN İnCe GüLüüüüüü:021:

Ruh

Well-known member
Ben adminlere verirdim :D Dalkavukluk yapim azcık :D:D

Forumda aktif olan/olmayan her kim varsa ben hic birisinin bosu bosuna uye oldugunu dusunmuyorum. Oyle veya boyle bir sekilde yararlandı herkes, yararlanıyor ve daha da yararlanacak insaallah.. Ve bu yuzden once yetkililere bunu sagladıkları icin sonra yine yetkililer ve gorevli abilerimize ablalarımıza ve degerli uyelere...

Gul sunan elde, daima bir miktar gul kokusu kalır...

WY1208812552W480d040881343.jpg

Bir kamyon gul ancak yeter.. :011:(Biraz protokol tarzı yorum oldu idare edin işaallah )

Bir demet gülü buradaki bütün arkadaslarımız hakediyor ama içinden bir tek gülü
1 tane olan waw arkadsınıza verirdim muhabbet ve samimiyetinden tebriklerimi gönderiyorm sitedeki bütün arkadaslara tesekkür ediyorum
Allah hepinizden razı olsun

vera'

Well-known member
Bir demet gülü buradaki bütün arkadaslarımız hakediyor ama içinden bir tek gülü
1 tane olan waw arkadsınıza verirdim muhabbet ve samimiyetinden tebriklerimi gönderiyorm sitedeki bütün arkadaslara tesekkür ediyorum
Allah hepinizden razı olsun

teşekkür ederim, güzel düşüncen için,bence o buketi paylaşalım, ne dersin:027::dft012::009::003:

Satuk Buðra Han

Well-known member
Bir buket gülüm olsa kendime verirdim bende bu forumdayım :015:
Ne bencilmi dediniz duyamadım :005:
Bu gece keyfim çok yerinde buketi büyük yaptırdım herkese benden bir tane gül buyrun

image.php

Ruh

Well-known member
Bugün cuma....
Ya Rasulallah mübarek günün hatırına, bayramıma bir bayram daha katsan, lutfetsen, bir demet gülü tüm üyeler adına SANA versem............

Ruh

Well-known member
Bugün cuma....
Ya Rasulallah mübarek günün hatırına, bayramıma bir bayram daha katsan, lutfetsen, bir demet gülü tüm üyeler adına SANA versem............