Bülent Ersoy'dan 'Gezi Parkı' çıkışı

HaberRss

Haber Robotu
ersoy.jpg
Bülent Ersoy, Star TV ekranlarında yayınlanan Popstar 2013 isimli programdaki Gezi Parkı olayları ile ilgili açıklamaları geceye damgasını vurdu.Popstar 2013 isimli programda geçtiğimiz günlerde kürk konusunda aldığı eleştirileri gündeme getiren Bülent Ersoy, Gezi Parkı'na gitmesinin inandırıcı olmayacağını söyledi.Bülent Ersoy "Polisin yaptığı çıkışlar hoş değil. Ama hepimiz Türk kanı taşıyoruz. Atatürk'ün çocuklarıyız. Aşırılık gösteren polisleri kınadık. Tabii ki ağzı süt kokan kardeşlerimizin çocuklarımızın eylem yapmak hakkıdır. Amma durum öyle bir hal aldı ki haklı iken haksız konuma gelindi. Onlar beni sevsin diye de bu konuşmayı yapmıyorum. Onlar beni sevmezler. Ben Allah'ın huzurunda doğruları söylemek için konuşuyorum. Tabii ki bunlar benim doğrularım. Bülent Arınç beyefendi çıktı tonton bir şekilde özür mekanizmasını çalıştırdı. Amerika'dan Hocaefendi şuraya kadarı doğru şurası yanlış denildi. Sayın Bülent Arınç özürü Başbakan'ın bilgisi dahilinde yapmıştır. Ondan sonraki abartılar hiç şık olmadı." dedi.Konuşmasının devamında Bülent Ersoy, "Yapı itibari ile Sayın Başbakan gergin bir yapıya sahip. Belki kendisi 'tamam çocuklar' diyemedi ama açıklamaları bu doğrultudaydı. Ressam diktatör bana 8 sene yasak koydu tabii rahatsız oldum. Merhum Adnan Menderes idam edildi üzülmedik mi? Utanmadık mı? Bir şeylerden rahatsız olabilirsiniz. Size bir şeyler ters gelebilir. Bunu yakıp yıkarak değil sandıkla yapın" dedi.

Devami...