Yoklama aliyoruzz

imported_sevdalizz

Active member
Bu BAŞLIĞI AÇTIM

Kİİ

forumda bulundumuz süre içerisinde bulunduğumuzu göstermek için yoklama alıyoruz

SAAT 11:02

EVET ZİNDAN 1624 BURDA

GEÇ KALANLAR SINIFA ALINMAYACAK :angel:

SaYa

Well-known member
*YOKLAMA ALIYORUZZ (**)

mendeeeeeeeeeeee burdayımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm numaramda 777777.......... bütün yediler çok seviyom napim :)

imported_sevdalizz

Active member
*YOKLAMA ALIYORUZZ (**)

saya ' Alıntı:
mendeeeeeeeeeeee burdayımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm numaramda 777777.......... bütün yediler çok seviyom napim :)

.) .) OKUL NUMARAMDI AKILLIM
:p
ALLAH BİLİR NE NUMARALARYEDİRMİŞİNDİR ÖĞRT.ÖRENCİİLER

İLK OKULDA (HİÇ İNKAR ETME YEDİLER BUNUN AÇIK BELİRTİSİ :p )
nihahu.gif
.)

SAYA ABİ
HER ŞEY SENİN ALEYHİNE NE EDECEN ŞİMDİ

SaYa

Well-known member
*YOKLAMA ALIYORUZZ (**)

olsunnnnnnnnnnnnnnn ben yinede 7 lerden vazgeçmem ........ bu tehditler bana sökmezzzzzzzzzzz zindannnnnnnnn ;D_________________________________________________bak 7 kardeşiz

doğum günüm 17 eylül

peygamber Efendimizin doğum yılı 571

sevdiğim renk yeşilin baş harfide yedili................. v.s. v.s.

bunlardan vazgeçemem

imported_sevdalizz

Active member
*YOKLAMA ALIYORUZZ (**)

saya ' Alıntı:
olsunnnnnnnnnnnnnnn ben yinede 7 lerden vazgeçmem ........ bu tehditler bana sökmezzzzzzzzzzz zindannnnnnnnn ;D_________________________________________________bak 7 kardeşiz

doğum günüm 17 eylül

peygamber Efendimizin doğum yılı 571

sevdiğim renk yeşilin baş harfide yedili................. v.s. v.s.

bunlardan vazgeçemem

hımmm öyle olsun paçayı kurtardın (peygamber Efendimizin doğum yılı 571)

vay uyanık seni vay aferin sana hep böle ol ... :angel:

GuLSerbeti

Well-known member
*YOKLAMA ALIYORUZZ (**)

Selamun Aleykum, bende buradayim.....

SINAVLARI OLANLARA ALLAH KOLAYLIK, VE ZIHIN ACIKLIGI VERSIN...
tatil keyfini yasayabileceginiz guzel bir adress olarak, sizi imtihan sonrasi; SAIDNUR FORUM'a davet ediyorum arkadaslar... .) .)

Sergerdan

Well-known member
*YOKLAMA ALIYORUZZ (**)

Selamün Aleyküm,
saat 09:28 ilk çarşı iznimde ben de burdayım.Geç kaldım ama mecburiyeten.Usta birligi daha zormuş hiç tavsiye etmem.Merih bence sende geleyim deme.Eger uzun dönem geleceksen.Sırf askerlik için bile açıkögretim bitirmeye deger,sonra 450 sayarsın._________________________________________________Kimse gelmemiş,ben de biraz gezeyim bari.Öglen tekrar gireriz artıkın.Şafak 123. .)

hulusi

Well-known member
*YOKLAMA ALIYORUZZ (**)

hşg güzel kardeşim..hayırlı tezkereler..maşallah az kalmış..iki göz var ki Cehennem ateşi değmez,Allah için ağlayan göz ve nöbet bekleyen göz..hadisi üzerinizde tecelli etmiştir inş..sonra bizim burda askerlik etmyene kız vermezler:)ne yapacaksın elzem ..dua ile

Sergerdan

Well-known member
*YOKLAMA ALIYORUZZ (**)

hulusi ' Alıntı:
hşg güzel kardeşim..hayırlı tezkereler..maşallah az kalmış..iki göz var ki Cehennem ateşi değmez,Allah için ağlayan göz ve nöbet bekleyen göz..hadisi üzerinizde tecelli etmiştir inş..sonra bizim burda askerlik etmyene kız vermezler:)ne yapacaksın elzem ..dua ile
Hoşbulduk abi de az kalmadı ki daha bir hafta oldu ??? Daha 17 hafta var,dualarınızla kısalır inş.Ama güzel gören güzel düşünür dimi tamam öle olsun,az kaldı inş. :)
Dediginiz husular olmasa zaten çoktan firar etmiştim :angel:_________________________________________________Herkese selamlar,benim izin bitti.Dua bekliyorum,Allah razı olsun.

hulusi

Well-known member
*YOKLAMA ALIYORUZZ (**)

dularımızdansın inş kardeşim..Rabbim kolaylıklar ihsan etsin..her anınızı diri kılsın dua ile