Sohbetlere gitmek istiyoruz yardım...

Refik5355

Yeni Üye
Selamunaleyküm abilerim yaşım 26 Samsunda yaşıyorum öncelikle hepinize selamlar sevgiler... sizlerden bir yardım için buradayım ben ve arkadaşım nur cemaatinin düzenli bir şekilde sohbetlerine katılmak istiyoruz arkadaşım tokatta üniversite okudu orada kurdoğlu cemaatinden bir arkadaşı vardı bize samsundan irtibata geçiceğimiz bir abinin numarasını vericekti fakat daha sonra kendisinin oradaki cemaat abilerinden iletişimi kopunca bizede buradaki kişinin numarasını veremedi bizde kaldık ama çok istiyoruz ve biran önce şu ahir zamanın kötü şartlarında boşta kalmak istemiyoruz sohbetlere gitmek irtibatta olmak istiyoruz bunun için nere gidip kime başvurcaz diye düşünür olduk benimde aklıma burdan sizlerle konuşmak geldi inşallah yardımcı olabilirisiniz bir tanıdığınız varsa Samsunda Kurdoğlu cemaati okuyucular ile irtibata geçicek birinin numarasını verirseniz sizde bizde sevabından faydalanırız inşallah

Refik5355

Yeni Üye
hocam biz samsunda meşveret grubu ile irtibata geçtik bu akşamda sohbetlerine katıldık zahmet etmenize gerek kalmadı herşey için teşekkür ederim.

notte

Yeni Üye
Ozledim vallahi hemde cok o cemaatin bereketini huzurunu o havayi. Okuma gezilerini sabah namazindaki tesbihatlari herseyini ozledim... Ve suna gercekden inandimki Risale-i nurdan bir nebze bile tadan ondan kopamiyor her halukarda donuyor gercek yerine...

Ahval0706

Yeni Üye
Selamin aleykum hocam, ben 21 yasinda antalyada ikamet etmekteyim. Askerden yeni geldim ve asker arkadaslarimdan nur cemaatine tabii olanlari vardi. ve bende onlarin gittigi yoldan bende cemaatin bu dunyada yapilmasi gereken tum salih amelleri ogrenmek ve bunlari bi omur uygulamak istiyorum. Nur cemaatinin sadece soohbetlerine degil her turlu faaliyetlerine katilmak istiyorum vakit kaybetmeden yardimci olursaniz sevinirim.

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
selamün aleyküm kırıkkalede okuyucu kolu var mıdır? Allah razı olsun

ve aleykumselam

İnşaallah vardır..

Değerli Kardeşim Bize Yazin adresine tıklayarak bize iletişim bilgilerinizi iletirseniz en kısa sürede yardımcı olmaya çalışırız.

Selamin aleykum hocam, ben 21 yasinda antalyada ikamet etmekteyim. Askerden yeni geldim ve asker arkadaslarimdan nur cemaatine tabii olanlari vardi. ve bende onlarin gittigi yoldan bende cemaatin bu dunyada yapilmasi gereken tum salih amelleri ogrenmek ve bunlari bi omur uygulamak istiyorum. Nur cemaatinin sadece soohbetlerine degil her turlu faaliyetlerine katilmak istiyorum vakit kaybetmeden yardimci olursaniz sevinirim.

ve aleykumselam

Değerli Kardeşim Bize Yazin adresine tıklayarak bize iletişim bilgilerinizi iletirseniz en kısa sürede yardımcı olmaya çalışırız.