iste agir abi lemalar in goruntuleri

Eyvàh!

Well-known member
[youtube=425,350]ztdPKOUbULI[/youtube]
,,,,,, tobee tobe lemalar bu ne hal ;D masaya vururken biyik altindan guluyo ;D

hasret

Well-known member
LEMALAR abiye muvafık olmuş diyicem ama haksızlık etmiş olurum,o kadar da değil.
yani herhalde,galiba,sanırsam.bu arada bileniniz yok mu lemalar abi nerde?

Eyvàh!

Well-known member
Şualar ' Alıntı:
yok ya günlerdir yok yani yokluğunu nasıl fark ettin diye soracak olursan onun kadar hızlı konu kilitleyen yokda o bakımdan:)
hani konular onu bekliyor:)
ORNEK ?_________________________________________________
Sergerdan ' Alıntı:
Aslında o hep aramızda,fırsat kolluyor ;)
Birsürü niki varmış diyorlar :angel:
elalem ne derse desin ;D

hasret

Well-known member
HuSRaN ' Alıntı:
ORNEK ?_________________________________________________elalem ne derse desin ;D

yok ben sergerdan abiyi tanırım o lemalar abi olamaz.
vallahi biraz cözdüm abileri nicler farklıda olsa tarihci abiri sergerdan abiyi hele lemalar abiyi birbirinden tefrik edebilirim:)

T

Tarihci19

Misafir
Lemalar okul için gitmiştir o nedenle giremiyordur, yoksa bu konu 5 kez okunmadan kilidi vururdu :) Hz.Osman gibi halim olmak Hz. Ömer gibi haşin olmak,, ikisi de güzeldir yeter ki bu hasletler Hak için kullanılsın.

T

Tarihci19

Misafir
Şualar ' Alıntı:
Allahın hikmeti ise başgöz üstüne yok değilse,neyyyseeeee...._________________________________________________
bu arada gülücük göndermekle beni tiyemi aldınız,halbuki ben cok ciddiyim.

tebessüm ederek "Allah ın hikmeti" dediğimi tasavvur et.. tiye alır gibi mi geliyor? hayır, sadece "ne hikmetse" soruna "Allah ın hikmeti" dedim tebessüm ederek..

T

Tarihci19

Misafir
Şualar ' Alıntı:
Tabi tabi eminim öyledir...

inanıp inanmamakta özgürsün, birini tiye alacak olsam bunu söylemekten de hicab etmezdim. her gülümseme gayri ciddilik alameti değildirki.. söylenen söze göre takılılan tavıra göre gülümseme nin kattığı mana değişir.. neyse bu gun sağımdan kalktım :)