TEŞEKKÜR-TEŞEKKİ

SaYa

Well-known member
YA arkadaşlar rep istatistrikleri die bi yer gördüm kardeşler birbirine puan ceza v.s. vermişler bu ne olaki ???

Sergerdan

Well-known member
YARDIM

Birbirimizi ödüllendirmiş ve cezalandırmış oluyoruz.

Mesela sen benim attıgım ezgiyi begendiysen teşekkür ediyorsun ;) gibi

T

Tarihci19

Misafir
YARDIM

gönderilen mesajı beğendiysen teşekkür butonuna tıklarsın ve teşekkürünü kişinin repini arttırarak dile getirmiş olursun.. birde teşekki butonu vardır ki bu da mesajı beğenmediysen kullandığındır ceza dır bir nevii.. repi düşürür.. rep demek güc demek iktidar demek hayat demek yaşam demek para demek şan demek şöhret demek :) ve senin repin 2657 :)

SaYa

Well-known member
YARDIM

rep demek güc demek iktida r demek hayat demek yaşam demek para demek şan demek şöhret demek ve senin repin 2657

rep buysa istemem kalsın :) :) :) teşekkür butonu dediğin ne ki yada nerde ?_________________________________________________alıntı yazan yerin yanında ki butona tıklayınca mesaja teşekkür mü etmiş oluyoruz???_________________________________________________Bu kullanıcının Repini; neden değiştiriyorsunuz
(Zorunlu alan Kufur eden banlanır)

teşekkür dedim bu geldi ya :(

T

Tarihci19

Misafir
YARDIM

yahu mübarek onunyanındaki sağındaki boş satıra teşekkür ederim yaz onayla o boş yere küfr yazarsan banlanırsın yani uyarı o yüzden..

T

Tarihci19

Misafir
YARDIM

evet olmuş :) ben teşk. ederim.._________________________________________________şimdide ben sana teşekkür edeyim inşallah :) karşılık gibi olmasın ama zaten edecektim hazır yeri geldi şimdi edyorum.. ;)

SaYa

Well-known member
YARDIM

Tarihci ' Alıntı:
evet olmuş :) ben teşk. ederim.._________________________________________________şimdide ben sana teşekkür edeyim inşallah :) karşılık gibi olmasın ama zaten edecektim hazır yeri geldi şimdi edyorum.. ;)
rjaaaaaaaaaaaaaa ederüm :)

T

Tarihci19

Misafir
yardımcı olurmusunuz ??

saidnur temasında da teşekkür ve teşekki var ancak bir kaç uye daha o butonların kendilerinde olmadığını söylemişlerdi, teknik bir konu olsa gerek..

ebrar172

Well-known member
teşekkür teşekki..

ben 8 aya yakındır üye olalı fakat bu teşekkür ve teşekki butonları bende hiç olmadı..ilk başlarda anlamıyorum ya bilgisayardan yeniyim ondandır dedim ....bu butonlar eklenebilirmi lütfen ....teşekkürler..

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
teşekkür teşekki..

ebrar172 ' Alıntı:
ben 8 aya yakındır üye olalı fakat bu teşekkür ve teşekki butonları bende hiç olmadı..ilk başlarda anlamıyorum ya bilgisayardan yeniyim ondandır dedim ....bu butonlar eklenebilirmi lütfen ....teşekkürler..

ne eklenmesinden bahsediyorsunuz anlamadım ?
Hergun aynı sekilde bir konu acılıyor ... Mesajların sağ alt kısmında ki butonlardır bahsi edilen butonlar yani tuslar tıkladığınızda size gerekli parametreleri söler...

ebrar172

Well-known member
teşekkür teşekki..

evet ekranın sağ köşesinde herkeste butonlar var ...ALINTI TEŞEKKÜR TEŞEKKİ...
benim mesajlarım sağ alt köşesindeyse sadece ALINTI butonu var diğer kullanıcılar gibi teşekkür ve teşekki butonları yok..

molla_zehra

Well-known member
teşekkür teşekki..

EBRAR KARDEŞ HERKESİN KENDİ MSJ YERİNDE ALINTI'DAN BAŞKA BUTON YOK.YANİ KENDİNE TEŞEKKÜR YADA TEŞEKKİ EDEMİYORSUN
OO OZAMAN HERKES KENDİ ALKIŞLARDI :) BAŞTA DA BEN ;D

ebrar172

Well-known member
teşekkür teşekki..

siz benim mesajlarımın altında görüyormusunuz özge peki o butonları yani teşekkür ve teşekki butonlarını siz söyleyin bari..