Kendi çekimimizden resimler

imported_sevdalizz

Active member
masaAllah kardeşim resimler çok güzel emeinize sağlık

fotolardan çok ben maklubeyi beyendim

çok güzel gerçekten peeki maklubeyi kim yaptı ??

muhteşem bir sanat eseri (maklubeler)

imported_sevdalizz

Active member
KENDİ ÇEKİMİMİZDEN RESİMLER.....

Tarihci ' Alıntı:
estağfurullah, kardeşim bir iki kere yapın tecrübe kazanırsınız yapması daha kolay gelir,, ben şimdi gözüm kapalı bile yaparım ;) hatta içine patateslerden isim bile yazarım,, tencereyi kaldırdığımızda ne tarafa yığılmasını istiyorsam o tarafa yığabilirm, hiç yığılmasını istemiyorsam hiç bozulmayacağı şekilde yapabilirm, hafif olsun istiyorsam hafif ağır olsun istiyorsam ağır yapabilirm(yiyenler 20 dakka yerden kalkamaz) :) daha neler neler... ;)

teşekürler tarihçi kardeşim
sanırım siz baya bu işlerin ustası olmuşsunuz (bakın bu gidişle oktay ustayı bıle geçersiniz )
Maşallah ''Gördüğünüz gibi içimizde ne cevherler varmış gözü kapalı bile yapabilirmiş maşallaah
bakın abimde böyle beceriklidir kendiside öğrenci olduğu için benden güzel yemek yapar
kardeşim bu arada silahıda çok beyendim tekrar teşekürler paylaşım için

fezapilotu kardeşm kuşunun hehangi bir piskolojik sorunu varmıydı

yada evden kaçmasının özel bir nedeni :angel:

ama bizim buralaraa uğrarsa onu ikna etmek için elimden geleni yaparım ;)dua ile kalın

uayp1ei.jpg

shak9uo.jpg

emir3we.jpg

zlem7bf.jpg

ilknur0xe.jpg

imported_sevdalizz

Active member

TEŞEKKÜRLER ÖYLEDİRLER CANLARIM BENİM TATLILAR BENİM YİYENLERİM

KUŞ KONUSUNDA DA ACİZANE TAVSİYEM BULUNCADA BİR PİSKOLOĞA GÖTÜRÜN

RUHSAL DURUMU IYI DEĞİL GİBİ GELDİ BANA
GÖRÜNÜŞE BAKILIRSA ÇOK DÜŞÜNCELİ VE İÇİNE KAPANIK Bİ KUŞ

KESİN ÖNEMLİ BİR PROBLEMİ VARDIR

BENİMDE BÖYLE IKI MUHABBET KUŞUM VARDI AMMA BİRİ KAÇTI HER NEDENSE
BİTANESİNİDE
CANİ BİR KEDİ YEDİ
DİLERİM KUŞUNUZU BULURSUNUZ

imported_HaDiS

New member

resimler çok güzel hele kardesin inanılmaz güzel. maklubeye gelince süper görünüyor. hele silah oda ehh de niye sergeledin anlamadım ha benim silahım var aman mı yanı :)))) neyse tsk ederiz bu güzel resimler için:)))

imported_sevdalizz

Active member

EYVALLAH KARDEŞİM

TESBIHINIZDE HARİKA BU ARADA TESBİH SADECE BEYLEREMİ MAHSUS

(ŞEY BU ARADA TESBIHLERE EPEY BI MERAKIM VARDI BI ARA BENİM GÜZEL BI KOLEKSIYONUM VAR TOPLUYORDUM EN GÜZELERİNDEN

MUHTEŞEM HEPSİ ÖZGE KARDEŞ SENIN MEMLEKET NERE ÇOK GÜZEL GERÇEKTEN TEŞEKÜRLER PAYLAŞTIN İÇİN )

Y

yetkin

Misafir

tarihçi kardeşim pastan gercekten güzelmiş canımız cekti olsaydıda yeseydik birgün misafiriniz olalımda bizede pastanızdan yapında yiyalim ALLAHA emanet olun

medinem

New member

S.A ALLAH RAZI OLSUN RESİMLERE BAKINCA KARNIM ACIKTI NEDENSE ALLAH EMANET OLUN KENDİNİZE İYİ BAKIN S.A

buket

Active member

maşallah hepside çok güzeller...ama ben şu maklubeyi anlmadım çok karışık görünüyor ne var içinde??? ???

medinem

New member

Tarihci ' Alıntı:
Aleykümselam, ecmain olsun, abiler böyle yemek yapar işte, :) resmi bile acıktırır insanı, sizde Allah a emanet olun,Aleykümselam
s.a o abilerle ablalarla çok bir araya geliyorum ama şu maklubeden yemek nasip olmadı sözünü aldım ama daha yemek nasip olmadı sevgiyle s.a

medinem

New member

:)))) s. ayapmayınya onların güzel muhabbetleri en kıral maklubeden çok çok doyurucu ama güzel latife :)))s.a

molla_zehra

Well-known member

ÖMRÜMDE İLK DEFA MAKLUBE YEDİM Kİ ONA YENMEK DENMEZ YAA NEYSE :)

ABLAMIN EVİNİN ALTINDAKİ DERSANEDEN YOLLADI ABİ.PEK BEĞENMEDİM.ABİNİN SUÇU YOK ASLINDA,HIZLI YAPMIŞ HASTA ABLAMIN CANI ÇEKTİ DİYE :) LAKİN NE EDEM YİYEMEDİM BİR İKİ KAŞIKTAN SONRA AMA SALATASI GÜZELDİ ;D