ÜSTEKİ ÜYEYE İLTİFAT..

ErtgrL

Member
Çok guzel bir bolum ;) Ama ben iltifat etmeyı beceremem ki o kadar kirlenmışımki çamuır at desen sayfaları doldururum. Lakin inşallah sizin gıbı temız hayırlı ınsanlar sayesınde bende temızlenıcem ve iltifat etmeyı becericem :)

Eyvàh!

Well-known member
him iltifat etmek guzel ederimde ... ama!

men kendime yapilan iltifati sevmem nedenmi ?

cunku aptal insanlar iltifat ve ovulmeyi sever gibime gelir hep sizi bilmem

o yuzden bana iltifat etmeyin hatta yerin meni ;D

not: dusuncem bu kimse uzerine alinmasin !!!

Garib

Well-known member
husran agabeye iltifat edcem şimdi hımm tamm
ediyorum ;D
5W_20040522_1_1085248050_1b67.jpg

bi dk yaf düşünüyorumm :angel:
x8W_20070204_1_1170550804_4t71.jpg

araştırıyorum ve araştırdım düşündüm karar verdim acıklıyorum

BV_Yp4_kirmizi_gul_resimleri_04.jpg

efen saidnurun gülü olarak karar verdim ;D :police:

Eyvàh!

Well-known member
buket , husrev, emrah, eftall ;D

yaw hep oyle yazilir ya ustteki uye ye diye ....

aslinda uyelerimize iltifat basligi daha doru dimi :angel:

buket anket guzel :angel:
ama men iltifati sevmedigim icin dedim! bakin husrev ne guzelde etmis ..

istemem yan cebime misali oldu ;D

Sergerdan

Well-known member
Dicle ne güzel bir adın var,ne kadar akıllısın ve NE KADAR MÜTEVAZİSİN öyle.

Buket az önce dicleden söz ettim ya senin adın daha güzel ve daha akıllısın hihihi

buket

Active member
dicle kardeşim,husran,ertgrl,hüsrev kardeşlerim ve diğerleri hepiniz çoooooooooooooook zeki,iyi,anlayışlı,çalışkan,dinine bağlı,hocasına sadık ve Allah'ın sevilen kullarısınız.RABBİM DAİM ETSİN İNŞALLAH. :angel: :angel:_________________________________________________BİDE EMRAH KARDEŞ.:)

Garib

Well-known member
buket ' Alıntı:
dicle kardeşim,husran,ertgrl,hüsrev kardeşlerim ve diğerleri hepiniz çoooooooooooooook zeki,iyi,anlayışlı,çalışkan,dinine bağlı,hocasına sadık ve Allah'ın sevilen kullarısınız.RABBİM DAİM ETSİN İNŞALLAH. :angel: :angel:_________________________________________________BİDE EMRAH KARDEŞ.:)
Allah razı olsun ablası (not:benim hocam felan yok tek hocam nurlardır:)))))bizde seni seviyoruz inş.

Eyvàh!

Well-known member
buket ' Alıntı:

zeki degilim , anlayisim % 10 nu gecmez

caliskanmiyim evet caliskanim ;D

hocam yok menimde ::)

allah in sevgili kulumuyum evet oyleyim :angel:

cunku sevdigi kulu olmasa idim su nerde oldugum ne yaptigim belli bile olmaz idi elhamdulillah diyorum sukur diyorum hidayetine meni layik gordugu icin :angel:

insallah dediginiz gibi rabbim daim eyler :angel:

sizlerde bizim icin oylesiniz buket kardes bu iltifatlariniz icin allah c.c razi olsun