Hadisleri , peygamberin sözlerini inkar eden , Reşat halifenin uydurduğu sözde 19 mucizesini tamamlamak için, Kuran dan ayet silen ve hatta bu ayetlere Şeytan ayetleridir diyen Edip Yüksel’in gerçek yüzünü ifşa ediyoruz.
Bursa’ya katılacağı konferans için gitmeden önce birlikte olabileceği bir Hayat kadını arıyor. Ayrıca bir şahsa mesajlarda küfür ve hakaret ediyor.
Hayatın da hiç zina yapmadığını söyleyen , küfür etmediğini söyleyen Edip yüksel görüldüğü üzere açık açık yalan söylüyor.
Mucize uydurmak için Kuran dan ayet atan , Peygamberi ve sözlerini dinimizden çıkarıp , kendi dinini yerine koymaya çalışan , kendi gibi düşünmeyen herkese mal , salak , aptal , cahil , beyinsiz gibi hakaretlerde bulunan , insanları çıplak namaz kılınabileceğine dair ikna etmeye çalışan bu sapık adamın gerçek yüzünü herkese göstermek için bu resimleri paylaşın.

Fotoları bu ortama uygun değil diye paylaşmıyorum ama haberi Google da Edip Yüksel küfür ve hakaretleri caps diye aratırsanız çıkıyor.

Ayrıca bu şahsı ifşa eden bir Youtube kanalıda açıldı. Youtube kanalını sürekli kapattırmaya çalışıyor.

Kanal link : [Linkleri Görebilmek için Üye olmanız Gerekmektedir.Üye olmak için Tıklayınız.]

Bu kanala abone olunuz , videoları paylaşınız , beğeniniz , yorum yazınız. Edip Yüksel'i ifşa eden bu kanalı , Edip Yüksel sabahtan akşama kadar kapattırmak için uğraşıyor. Bakalım o mu galip gelecek yoksa bizler mi ?