Alıntı Style İslam Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Görebilmek için Üye olmanız Gerekmektedir.Üye olmak için Tıklayınız.]
Son olarak ufak bir noktada var, ben İnternet kullanmıyorum evimde Bilgisayar bile yok diyenler var yanlarındaki Cep Telefonuna aldırış etmeden
Bunu okuduğumda aklıma abd nin Saddam hüseyini dinlemesi geldi. Bir teknoloji haberinde okumuştum. Dinleyemesinler diye cep telefonlarının pillerini çıkarmışlar. Fakat onlar genede onu dinlemişler. Garip bir şey şu teknoloji..
Ben abd nin Irak'ı petrol için vs. işgal ettiğine inanmıyorum.. Bence bu 3. bin yılın başlangıcında yapılmış psikolojik bir hareketti. Yaptıkları eziyetlerde bilinçli olmalı ki tüm İslam alemini Stockholm sendromuna sürükleyebilsinler.. Zaten iletişim aygıtları, yaşam tarzlarıyla, nudismle bilmemneyle geliyorlar.. Neyse o başka bir mevzu..

Ben baya bi karamsarım doğrusu.. Hem teknolojik hemde diğer bakımlardan Geleceğin daha zor olacağını düşünüyorum.. Özellikle Müslümanlar için.. O zaman işte Diyanetin haklı uyarısını dinlemeyip İnterneti Batılı herkes gibi kullanmamız gerekebilir.. Yani ne bileyim benim itikadım Batıla rıza göstermeden pasifize olmaya ruhsat veriyor..

saygılar..